gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Cilt Lekelerine Havuç Kürü

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu cilt lekelerine havuç kürü hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yazın güneş altında bronzlaşmanın sıkıntıları yüzümüzde beliren güneş lekeleri ile çıkmaya başlar. Kendimizi korumaya çalışsak ta bazen bu lekeler çıkabilir. Peki ne yapacağız ? Bu cilt lekeleriyle dolaşmaya mecbur muyuz ? Tabi ki hayır. Lekelerin çaresi ise havuç ta gizli..

Havuçları rendeleyin ama rendelemeden önce üzerindeki lekeleri yokedecek derecede soyun. Rendelenmiş havucun üzerine 500 g ayçiçek yağını doldurun. Ağzını sıkıca kapatın.

Hazırladığınız karışımı benmari usulü 2 saat kaynatın. Kaynadıktan sonra kapağını açın ve sabah akşam bir tatlı kaşığı için.

Malzemeler:
    1 bardak havuç rendesi
    500 g ayçiçek yağı

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim havuc cilt lekelerini dahada tetikliyooo çünkü ben denedim brozlaştırıcı etkisi olduğu için güneşyağlarında bile kullanırlar ben havuçözlü bakım kremi aldım bayada düzenli kullndım aman ne göreyim gözlerimin alt kısmında güneş lekelri oluştu kremi bıraktıktan 3 ay sonra lekeler gitti

Cilt Lekelerine Havuç Kürü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cilt lekeleri

Cilt lekeleri

Leke, hem kadın hem erkeklerde en yaygın görülen cilt rahatsızlıklardan biridir. Lekelerin birçoğu özellikle yanak, alın ve çeneye yerleşir, yüze daha mat ve pürüzlü bir görüntü verir. Bunun dışında vücutta, sırt, göğüs ve el üstünde de çıkabilirler. Leke konusunda her şeyden önce dikkatli bir fizik muayene ve iyi bir anemnez şart. Lekeler, doğuştan, çocukluk ve hamilelik döneminde geçirilen...
  2. Cilt bakımı için havuç

Cilt bakımı için havuç

havuc cilt Meyvelerin cilde ne kadar faydalı olduğunu söylemeye gerek yok bunu zaten biliyorsunuz şimdi havuçla ilgili bazı bilgilerde bulunmak istiyorum bakın havuç cildimize ne gibi faydalar sağlıyor ve faydaları nelermiş Havuç, içeriğindeki beta karoten, E, PP, B ve D vitaminleriyle Sağlık ve güzellik için gerçek bir nimet. Cildin gençlik iksiri ve her türlü cilt sorununun ilacı....
  3. Cilt besleyici havuç kremi

Cilt besleyici havuç kremi

havuç kremi havuç kreminin faydaları Havuç kremi ile cildimiz beslenecek Cildi besleyen ve yağ dengesini koruyan havuç içerikli kremler sağlıklı cilt gelişimini desteklemek için geliştirilmiştir. Havuç kreminin içeriğinde yer alan havuç özlerinin sayesinde ciltteki alarji riskini en aza indirdiği kanıtlanmıştır.Ciltte istenen doğal nemlendirmeyi sağlar,yumşak kalmasına yardımcı olur....
  4. Cilt lekeleri için elma ve havuç maskesi

Cilt lekeleri için elma ve havuç maskesi

havuc maskesi cilt lekeleri Ciltteki lekeler için sizlere önerecegim bitkisel maske tarifiyle kurtulabilirsiniz 1 elma 1 havuç 1 yemek kaşığı krema Kabuğu soyulan bir elma ile havucu rendenin ince kısmıyla rendeleyin ve bir yemek kaşığı krema ile iyice karıştırın. Yüzünüze ve boynunuza, dekoltenize uygulayın.15 dakika etkilemeye bıraktıktan sonra ılık su ile durulayın.
  5. Cilt lekelerine karşı denenmiş lahana kürü

Cilt lekelerine karşı denenmiş lahana kürü

Bu konu; cilt lekelerine lanaha kürü ile ilgili bilgi vermektedir. Cilt lekelerine karşı denenmiş ev yapımı maskelere bir yenisini daha ekliyoruz meleklerim. Cildimizin güzelliğini gölgeleyen cilt lekelerini ortadan kaldıracak olan bu maske daha parlak ve bebeksi bir cilde kavuşmanızı da sağlayacak. Her şey güzelliğimiz için, sloganıyla yola çıkıyor ve tüm güzel melekleri bakımlı kadın olmaya...

Sayfayı Paylaş