gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Cilt lekelerini doğal maskeyle geçir

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Cildinizde sizi rahatsız edici boyuta kadar gelen lekeleriniz mi var? Her kadının başıan gelebilicek birşey. Çözümünü bildikten sonra hiç de büyük bir sorun değil.

MALZEMELER:
    Biraz tuz biraz limon işte bu kadar :)

HAZIRLANIŞI VE UYGULANIŞI:
    Tuzu limon suyunda eritin. Gece uyumadan evvelde lekelerinizin olduğu
    bölgelere uygulayın. Bu uygulamaya rutin şekilde düzenli devam edin.
    Sonuç alırsınız.

2. Limon Suyuyla Yüzü Yıkamak Gerçekten Yüzünüze Bir ferahlık veriyor Ve temizleniyor.. Tabi etkinide görüyorsunuz sivilceler kurumaya Başlıyor.. Limonun çabuk iyileştirme gibi bir yönü var. Ancak Fazla kullanıldığında Cildi Bayağı bir yıpratıyor..
    Ben sivilcelerden bu şekilde kurtulayim derken cildim aşırı kurumuş ve nemlendirici sürsem yakar hale gelmişti..
    Tuzu ise suratınızdaki hassas bölgelerin üzerine sürdüğünüzde yakmaz ancak ıslandığında ki limon suyuyla ıslanıcak Yanma Hissi verebilir.
    Ayrıca Limon+tuzlu bir şekildeki yüzümüzü dikkat etmeden Yıkarsak tuz taneleri sürtünerek derimizin yıpranmasına sebep oluyor..
    Temizleyici,iyileştirici bir formül Oldunu inkar edemem..
    Ama Bazı Cilt türleri İçin Aşırı sakıncalı ve Yıpratıcı

3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya denemek istiyorum ama benim de cildim kuru kurutmasın daha fazla

4. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hiç yapmadım denemek istiyorum

Cilt lekelerini doğal maskeyle geçir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cilt lekeleri için maskeler

cilt lekeleri için maskeler

cilt lekeleri için maske cilt lekeleri icin maskeler sivilce için maske ciltteki lekeler lekeler icin Güneş ışınlarının etkisi ile oluşan pigment artışı ciltte geniş leke görüntüleri oluşturur. Ayrıca sivilce izleri,hamilelik,aşırı antibiyotik kullanma,yanlış kozmetik ürünleri gibi sebepler ciltte lekelerin oluşmasına neden olmaktadır. Bitkisel ürünlerle ise lekeler, çeşitli yöntemlerle...
  2. cilt Lekelerine Kayısılı Maske

cilt Lekelerine Kayısılı Maske

kayısılı maske pirinç lapası maskesi kayısılı yüz maskesi cilt Çekirdekleri ayıklanmış iki avuç kayısı, ince ince kıyılmış bi*rer tutam taze maydanoz ve gelincik on dakika süre ile bir bar*dak nane suyunda pişirildikten sonra ezilerek lapa yapılır. Hazır*lanan lapaya iki çorba kaşığı, kaymak ve krem kıvamına gelecek miktarda pirinç unu ile yoğrulur. Cildin parlak ve lekesiz olmasını sağlayan...
  3. Cilt Lekelerine Doğal Çözümler!

Cilt Lekelerine Doğal Çözümler!

cilt lekelerine doğal çözümler cilt lekelerine karşı en basit çözüm Zararlı güneş ışınları cildimizde lekelere oluşmasına zemin hazırlıyor. Güneşten oluşan cilt lekeleri güzelliğimize gölge düşürebilir ama doğal çözümlerle üstesinden gelebiliriz. Kuru, Karma ve Normal Ciltler İçin, Bir tatlı kaşığı mısır ununu bir tatlı kaşığı yoğurtla karıştırın. Sıcak bir duş aldıktan sonra karışımı...
  4. Cilt lekeleri için kayasılı maske

Cilt lekeleri için kayasılı maske

Melişlerim cildinizde leke varsa bu maske tarifi tam size göre:) İki adet ayıklanmış çekirdeksiz kayası alın.Bunları ince şekilde kıyın ve bir tutam taze maydonoz ,gelincik katın ve bir bardak nane suyunda pişirin ve sonra lapa yapın. Bu lapaya 2 çorba kaşığı kaymak ile krem olana kadar pirinç unu katın ve yoğurun.Cildin lekesiz ve parlak olmasını sağlar. Yüzünüze sürün ve 20 dk kadar...
  5. Cilt Lekelerine Doğal Çözümler

Cilt Lekelerine Doğal Çözümler

cilt lekeleri nasıl giderilir,cilt lekeleri nasıl geçer,cilt lekeleri evde nasıl geçirilir,doğal yollarla cilt lekelerine öneriler,cilt lekelerine maske,cilt lekeleri,cilt lekeleri için doğal maske, Cilt lekelerinin giderilmesinde uyğulanan Doğal tedavi yöntemlerinden gerçekten işe yarayanlar ve kullanımının diğerlerine oranla daha fazla olanlarını birarada toplayıp sizlerle paylaşmak...

Sayfayı Paylaş