gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Cilt Makyaja Nasıl Hazırlanmalıdır?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Makyaja başlamadan önce cilt temiz olmalı vecilt tipine uygun bir makyaj altı nemlendirici krem ile nemlendirilmeli.Şayet cilt parlamaya müsait yağlı bir cilt ise ,mutlaka yağsız bir ürün ile makyaja hazırlanmalıdır.Çünkü ileri saatlerde yağlanmış bir cilt, fondötenin ve kapatıcıların yapısı bozar, ciltte renk değişimleri ve hatta dalgalı bir görüntü oluşturur.İyi temizlenmiş ve nemlendirilmiş bir cilt üzerine yapılan makyaj daha kaliteli görünür. Nemlendiricinin makyajdan hemen önce sürülmemesi en az 1,2saat önce sürülmüş olması gerekir.Cildin ürünü emebilmesi yüzeyde kalmaması önemlidir.Cilt makyaja hazırlandıktan sonra kullanılan kapatıcıların da çok iyi bir şekilde dağıtılması, hernoktaya eşit sürlmesi gerekir.Üzerine mutlaka transparan bir pudra ile tamamlanmalıdır.

Cilt Makyaja Nasıl Hazırlanmalıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Problemli Ciltlere Nasıl Makyaj Yapılır ?

Problemli Ciltlere Nasıl Makyaj Yapılır ?

normal makyaj nasıl yapılır gözenek sıkılaştırıcı tonik gözenek sıkılaştırıcı krem nasıl makyaj yapılır pürüzsüz Işıl ışıl parlayan, gergin ve pürüzsüz bir cilt için en pahalı olanları değil, cilt tipinize uygun ürünü seçmeye özen gösterin. Unutmayın; doğru bir bakımla ve doğru ürünlerle hayalinizdeki cilde kavuşabilirsiniz! Medical Park Bahçelievler Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Makbule...
  2. Bebek odası nasıl hazırlanmalı?İşte püf noktaları

Bebek odası nasıl hazırlanmalı?İşte püf noktaları

bebek odası ne zaman hazırlanmalı bebek odası boyası boyama renkleri boya renkleri Evinize mutluluk getirecek olan minik bebeğiniz için hazırlayacağınız odası nasıl olmalı?Odasını dekore ederken nelere dikkat etmeli?İşte size bu konuyla alakalı püf noktalar: Karyola Ve Yatak Seçimi Karyolasının korkulukları yuvarlak hatlı olmalı ve keskin olmamalıdır. Korkuluklarının boyunun bebeğin ayağa...
  3. Çay nasıl hazırlanmalı?Çayların güzelliği

Çay nasıl hazırlanmalı?Çayların güzelliği

çay nasıl bulundu Çay nasıl hazırlanmalı?Çayların güzelliği ADAÇAYI Hazırlama: Kaynar su döküp 2-3 dakika bekletin. Doğru zaman:Uyarıcı özelliklerinden dolayı sabah ve öğlen 2-3 çay fincanı. Güzelliğe etkisi: Cilt sağlığı ve güzelliğinde etkin bir role sahip. Cildi enfeksiyonlara karşı korur. Menopoz döneminde cildin yaşlanmasını yavaşlatır. Sağlığa etkisi: Doğal östrojen benzeri...
  4. Açık öğretim sınavlarına nasıl hazırlanmalıyız...

Açık öğretim sınavlarına nasıl hazırlanmalıyız...

açıköğretim sınavlarına nasıl hazırlanmalıyım açık lise sınavlarına nasıl hazırlanmalıyım aöf hazırlanılır Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitim teknolojileri Genel Müdürlüğü, Açıköğretim Okulları öğrencilerinin televizyon, radyo ve internet teknolojilerini kullanarak sınavlara hazırlanabilmesi için gerekli alt yapıyı oluşturmuştur. Halk Eğitim Merkezinden aldığınız Açıköğretim Okulları ders...
  5. Hangi Bitki Çayı Nasıl Hazırlanmalı Buyrun Öğrenelim

Hangi Bitki Çayı Nasıl Hazırlanmalı Buyrun Öğrenelim

bitki çayı nasıl hazırlanır, bitki çayı hazırlama, bitki çayları Sevgili melekler, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte ne yazıkki hastalıklar da çoğalmaya başladı. Özellikle soğuk algınlığı ve grip gibi bulaşıcı hastalıklara yakalanmamak için hijyene dikkat etmeli, fazla kalabalık ortamlarda bulunmaktan kaçınılmalıdır. Bunun yanında her zaman olduğu gibi bitkilerden de fayda sağlanabilir....

Sayfayı Paylaş