gebe
  1. bahar_selen

bahar_selen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cilt Yenileme Ve Siyah Noktalarda Gerçekten Etkili Kızlarr...

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında bahar_selen tarafından paylaşıldı.

Kızlar reklam yasak olduğu için ürünün ismini yazamıyorum ama yüzüm için son aldığım bitkisel maske gerçekten işe yarıyor.Cildime yumuşaklık ve parlaklık kazandırdı siyah noktalarıda azalttı...İlgilenen varsa özelden yazabilirim.Aynı ürünün selülit için olanı varmış ama daha onu kullanmadım.Kullanınca onuda yazarım[​IMG]

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ürün ismi yazabilirsiniz bahar selen yasak olan site adresleri falan ürün ismi yasak değil:D

3. melekt-ül emtar

melekt-ül emtar Forum Okuru

siyah noktalar

gerçekten bu siyah noktalarla benimde başım dertte bu ürünü merak ettim.daha önce bir kaç ürün denedim fakat pek sonuç aldım sayılmaz

Cilt Yenileme Ve Siyah Noktalarda Gerçekten Etkili Kızlarr... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buhar banyosu ve siyah noktalar

Buhar banyosu ve siyah noktalar

siyah nokta çıkarma siyah nokta çıkarma aleti yüzdeki noktalar aleti noktalar için buhar banyosu nasıl yapılır Buhar banyosunda kullanmak için ufak özel aletler yapılmamıştır. Ama siz evinizde böyle aletlere ihtiyaç duymadan basit araçlarla bu işi yapabilirsiniz. İçine sıcak su koyacağınız bir kâse ile büyükçe bir havlu yeterlidir. Buhar banyosunu yapmak için kâsenin içine temiz kaynar su...
  2. Siyah Noktalar ve Sivilceler

Siyah Noktalar ve Sivilceler

çocuklarda siyah nokta bebeklerde siyah nokta Siyah Noktalar ve Sivilceler Çok gözenekli ve iyi temizlenmeyen ciltlerde siyah nokta oluştuğunu belirten uzmanlar, hem görünüm hem de Sağlık açısından siyah noktaların oluşumunun engellenebileceğini kaydetti. Gözenekler yağ üretip salgıladıkları için cildi alerjiden ve çevre kirliliğinden koruyor. Eğer gözenekler olmasaydı, yağlar derinin Altına...
  3. Terapi Etkili Cilt Bakım ve Tedavileri

Terapi Etkili Cilt Bakım ve Tedavileri

cilt terapisi, bakımları, uygulamaları, bilgileri, önerileri ve dahası burada arkadaşlar. Terapi etkili cilt bakım uygulamaları ve tedavileri, hangi cilt sorununa nasıl bir çözüm sağlıyor; buyrun bu makalemizde bilgi edinelim ve cildimiz için bilinçli olalım Melek'lerim:) Terapi amaçlı bakımları ciltte oluşmuş spesifik bir problemin veya problemlerin giderilmesini veya problemin...
  4. Siyah noktalara Hanımeli Maskesi etkili bir çözüm!

Siyah noktalara Hanımeli Maskesi etkili bir çözüm!

Bu konu; siyah noktalara hanımeli maskesi ile ilgili bilgi vermektedir. Siyah noktalar için maske önerinde bulunduğumuz gibi farklı arayışlarda olmayıda bırakmıyoruz. Sizlere daha doğru bilgiler sunmaya özen gösteririz bu bağlamda yeni maskemizi sizlere sunuyorum meleklerim. Bu maskenin amacı yüzümüzdeki şu benek benek görüntülerden kurtarmak. Siz de benim gibi siyah noktalardan yana...
  5. siyah noktalara karşı cilt maskesi tarifi

siyah noktalara karşı cilt maskesi tarifi

Yüzümde çok fazla siyah nokta var. Acaba bu siyah noktalara karşı cilt maskesi tarifiniz var mıdır ?Bıktım usandım artık :(

Sayfayı Paylaş