gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cilt Yenilenmesi ( Mekanik soyma, kimyasal soyma, laser cerrahisi)

Konu, 'Estetik Cerrahi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cilt soydurma deri soydurma yüz yüz fiyatları işlemi Mekanik, kimyasal yada lazer ile soyma:Ciltteki lekelerin, sivilce ve epilasyon izlerinin, kırışıklıkların, çillerin giderilmesi amacı ile yenilenmesi işlemleridir. Amacı cildin üst ve orta tabakasının ortadan kaldırılarak bu tabakalar içinde yer alan yukarıda sayılan oluşumların yok edilmesidir. Bu amaçla mekanik soyma, kimyasal soyma yada lazer ile soyma işlemlerinin hangisinin tercih edileceğine hasta ve hekim birlikte karar verir. Soyma işleminden sonra hekim gözlemindeki iyileşme sürecinde (5-8) gün deri kendini yeniler ve deri ile ilgili sorunlar giderilmiş olur. Yenilenen deri bir süre kızarık ve çok hassastır. Bu nedenle özel birtakım ilaçlarla beslenmeli,temizlenmeli ve 6 ay süre ile güneşten korunmalıdır.Tüm bu işlemler hastanın isteğine göre lokal anestezi veya genel anestezi ile yapılabilir ve hastanede kalmayı gerektirmez
    İilgilendiğiniz konudaki örnekleri görmek için e-mail ile bilgi alabilirsiniz.

2. Cansu0320321

Cansu0320321 Forum Okuru

Cilt Yenilenmesi ( Mekanik soyma, kimyasal soyma, laser cerrahisi) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mekanik cilt soyma

mekanik cilt soyma

yara soyma oyunları cilt traşlama yara soyma oyunu kadın soymaca oyunları cildi traşlamak Dermabrazyon; bir motor yardımıyla özel zımparamsı materyalleri kullanarak derinin üst kısmının soyulmasıdır. Bir çeşit traşlama işlemidir. Bir kısım kırışıklıkları da düzeltebilmekle birlikte özellikle sivilce izlerinde daha etkilidir. . Amaç kimyasal aşındırma yada lazer uygulamalarında olduğu gibi,...
  2. Cilt Soyma (Dermabrasion)

Cilt Soyma (Dermabrasion)

Cilt Soyma (Dermabrasion) Dermabrazyon, derideki pürüzlü görünümü azaltmaya yönelik uygulanan mekanik soyma işlemidir. En sık sivilcelerin bıraktığı izlerin azaltılması için uygulanır. Derinin yüzeysel tabakası soyulduğunda, oluşan yaranın iyileşmesiyle daha pürüzsüz, gergin ve taze bir deri tabakası ortaya çıkar. Ameliyat, dermabrazyon uygulanacak bölgenin genişliğine bağlı olarak lokal ya da...
  3. Safiye Soyman - Zalim

Safiye Soyman - Zalim

Ümit veren sen Cefa çeken ben Vefasızsın sen İnsafsızsın sen Taş kalplisin sen zalim x 2 [Nakarat] x 2 Anlamıyorsun gönül derdinden Çıkarıyorsun çabuk kalbinden Böyle giderse seni sevemem zalim Bilmem ki seni ben sevdim Güvendim sana gönlümü verdim Vermez olaydım zalim x 2 [Nakarat] x 2
  4. Kleopatra nın sırrı cilt soyma

Kleopatra nın sırrı cilt soyma

cilt soyma maskesi yüz soyma cilt maskeleri bitkilerle bitkisel Tarihte güzelliğiyle ünlü MIsır Kraliçesi Kleopatra'nın güzelliğinin sırrı cilt soyma işlemiymiş Cilt bakım ürünlerinizi akıllıca seçerseniz, yenilenme avantajlarından sınırsız şekilde faydalanabilirsiniz. Yüzünüzü jojoba tanecikleri ya da mısır özü ve/veya hidroksi asit içeren bir temizleyici ile yıkayarak da soyma etkisi...
  5. Kimyasal pleeng ile yüz soyma

Kimyasal pleeng ile yüz soyma

kimyasal pleeng nedir,kimyasal pleeng kimlere yapılır,kimyasal pleeng ne için yapılır,kimyasal pleeng sonrası bakım,kimyasl pleeng yaptıranlar,kimyasal pleeng hakkında bilgiler Kimyasal peeling, bir veya birkaç kimyasal ajanın deriye uygulanması ile deride çeşitli derinliklerde kontrollü hasar oluşturulması ve sağlıklı bir derinin ortaya çıkmasını hedefleyen uygulama yöntemidir....

Sayfayı Paylaş