gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Cİltenmiş kitap

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir kimsenin rüyada ilim ve tefsir kitaplanndan bir kitap görmesi, o kimsenin yaptigi vazifesindeki dogruluguna, fakihlerin kitaplanni gören kimse için de, gelecek hayra isaret eder. Rüyada tarih kitaplarim gören kimse, devlet büyüklerine

Cİltenmiş kitap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kitap

kitap

Kitap Güç ve kuvvete, kendisiyle iyi anlaşılan dost ve arkadaşa, üzüntü ve kederden kurtulmaya, kalbi ve bedeni hastalıklardan kurtulmaya, aydınlık kafaya, bilgi ve hikmete; Sayfaları açık kitap yaygın habere, kapalı kitap gizli habere, Kimin elinde görülürse görülsün, kitap sevinçli habere ve güzel gelişmelere, Elinde dürülü bir kitap görülmesi vefat etmeye, Sağ elde yahut sağ tarafta...
  2. cildi güzelleştirmek

cildi güzelleştirmek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Cildin 'asla'ları

Cildin 'asla'ları

benev emlite krem benev kullananlar Meleklerim cildimiz biz bayanlar için çok önemlidir.Herkes cildiniz sorunlarını ve nedenlerini bilir. Ama önlem almayız cildimiz en çok sorunlarından biriside sigara ve alkolden kaynaklanıyor.... Cildiniz gençliğini doğum gününüzde bir anda kaybetmez. Bu kayıp aşama aşama yaşanır. İlk gençlik yıllarınızın sonlarında ve yirmilerinizde belki bütün...
  4. Cildiniz ışıldasın

Cildiniz ışıldasın

cilt ışıldatan öneriler, bakımlar, maskeler, bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler, bu makalemizde önerdiğimiz bilgilerle, baştan aşağıya yenilenecek ve güzelliğinize güzellik katacaksınız :) Yorgun, matlaşmış bir cilde ve siyah halkalara sahipken kendinizi ***** hissetmeniz mümkün değil. Size sunacağımız güzellik çözümleri ile baştan aşağıya yenilenebilir;...
  5. Cildim

Cildim

:(ARKADAŞLAR 10 YAŞINDAYIM SİTEYE 20 YAŞINDAYIM DİYE GİRDİM AMA YANLIŞTIR. NEYSE KONUYA GERİ DÖNÜYORUM.YÜZÜMDE SİVİLCE DEMEYİMDE NOKTALAR VAR . BUNU TÜM ARKADAŞLARIM SÖYLÜYOR.VE RAHATSIZ OLUYORUM. MAALESEF MASKE FALAN FİLAN YAPAMIYORUM ÇÜNKÜ ANNEME SÖYEMİYORUM BUNUDA NEDENİ İLKOKUL 4.SINIFTAYIM O YÜZDEN.... SİZE NE YAPABİLİRİM ACİLL ????????????? SİZE GÜVENYORUM...

Sayfayı Paylaş