gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

çim kafa vazolar çok şirin

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İlginç vazo modelleri İnsan kafası vazo modeli

Eskiden çim kafalar vardı. Muhtemelen çoğunuz en az bir kere bakmışsınızdır. Kafasının altında çim tohumları vardır, biz sularız o çimler büyür ve çim adamın saçı oluverir. İşte bu vazolarda çim kafaların vazo olmuş modern bir hali ben gerçekten çok beğendim. Buyrun meleklerim vazo seçimi yapıyorsanız size değişik vazo modelleri;

çim kafa vazolar çok şirin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok şık kaftan modeller

Çok şık kaftan modeller

çocuk kaftan modelleri erkek kaftan modelleri erkek abiye abiye Kaftan modelleri sevenler için oldukça sıradışı ve şık tasarımlar
  2. ÇİM çok sağlıklı

ÇİM çok sağlıklı

buğday çimi suyu buğday çimi yetiştirmek nasıl sıkılır çim suyu sıkacağı çim Sevgili melişler.önceden üzerine basıp geçtiğimiz buğday çimleri nekadar faydalıymış faydalarını sizlerle paylaşmayı istedim Yazdıklarımı okuduğnuzda Paramız yok vitamin ihtiyacımızı birtürlü karşılayamıyoruz die birşeyin olmadığnı göreceksiniz Hz.Allah minicik bir bitkiye ne büyük nimetler yerleştirmiş Esasında...
  3. Bu Vazolar Çok Başka!!!!!

Bu Vazolar Çok Başka!!!!!

vazo modelleri, vazo desenleri, vazo resmi, Su vazolara bakarmisiniz, ne güzeller degilmi.... Vazo isi tamamda... cicekler kimden gelecek? Kocacigim bu resimler senin icin :tik:anlarsinya
  4. Çok kibar bir vazo

Çok kibar bir vazo

Vazo modelleri Çiçek figürlü vazo Vazo düşünüyorsanız bu çiçekli vazo modeli özelikle salon dekorasyonunuza kibarlığı ve şıklığı ile hoş bir görünüm katacaktır. Beyaz rengide her rennge uyum sağlayacaktır.

Sayfayı Paylaş