gebe
  1. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0

CimBom Fan CluB **(..~AnLaniCeLer BurAya ..~)**

Konu, 'Fan Club' kısmında eminegelin tarafından paylaşıldı.

off offf ne olacak bu cimbomun haliii..... atsan atilmiyor satsan satilmiyor.... hadi aslanlarim görim sizi.... cimbomu tek gecerim......

2. axigirl

axigirl Forum Okuru

:cimbom:
    ♥♥Evet AsLaniceLer ...♥♥

En buyuk CimBom DiyenLer Buraya....

3. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

Dişi Aslanlarız biz meleklerim

4. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    takım tutmamamk daha iyi bence:S
    D040

CimBom Fan CluB **(..~AnLaniCeLer BurAya ..~)** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın Fan Club

Yalın Fan Club

yalın fan club yalın fan clup hüseyin yalin Mart 1980 İstanbul doğumlu olan Yalın'ın asıl ismi Hüseyin Yalın. İlk bestelerini St. Michel Fransız Lisesinde okuduğu yıllarda Yurdaer Doğulu Müzik okulunda gitar dersleri alırken yapmaya başladı. Halen eğitim gördüğü İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünü kazandığı dönemde ise beste çalışmalarını hızlandırdı ve albüm demoları hazırlamaya...
  2. ♥.. AvRiL Fan CluB ..♥

♥.. AvRiL Fan CluB ..♥

♥[..AvriL Fan CluB..]♥ Avril Lavigne Avril Romana Lavigne Whibley, 27 Eylül 1984'te Ontario, Kanada'da doğdu. Babası Fransız, annesi Kanadalı olan Avril, 14 yaşına geldiğinde annesinin ona armağan ettiği gitarla kendi bestelerini yapıp söylemeye başladı. 1998 yılında bir müzik yarışmasını kazandı ve kendisi gibi Kanadalı olan Shaina Twain ile beraber ilk turnesine çıktı. Lavigne,...
  3. BKM ciler buraya BKM FAN CLUB AÇILDIIIIII....

BKM ciler buraya BKM FAN CLUB AÇILDIIIIII....

bkm mutfak zeynep koçak oynadığı skeçler BKM mutfak'ta birbirinden yetenekli gencecik oyuncuların kendi yazdıkları skeçleri oynadıkları gösteri. Hemen hepsini dizilerden tanıyoruz ama orada bambaşkalar. Bu kadar mı komik olunur!hahaha ve de sevimli...:ar4fd: cidden çok güzel hareketler bunlar, anlatılmaz izlenir.:yahoo: Şimdi kısaca onları tanıyalım ESER YENELER 14.02.1984...
  4. Köpek Severler Fan Club

Köpek Severler Fan Club

köpekseverler Kim benim gibi köpüş delisiyse buraya bekliyorum :D :kucu: Bu bebişleri kim sevmez ki yaa :)
  5. Orlando Bloom Fan Club

Orlando Bloom Fan Club

Orlando Bloom hayranıyım... ve çok yakışıklı.. magnum pink & black videosunu izlediniz mi? ben çok begendim... sizlerle de paylamak istedim.. çok tatlıı.. http://www.youtube.com/watch?v=yoEArxsqjM8

Sayfayı Paylaş