gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cimbom shalke maçı ne zaman saat kaçta ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Slm.Koyu cimbom taraftarıyım ama eşim kadar olamıyorum :) .Shalke maçının tarihini merak ediyorum, ne zaman saat kaçta maç?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Galatasaray için çok önemli ve tarihi o maça günler kaldı. Kadrosunu özellikle de bu maç için zenginleştiren aslanlar Shalke 04 karlısında galibiyet arayacak.

20 Şubat Günü Türk Telekom arenada gerçekleşecek karşılaşma uzun zaman unutamayacağımız bir futbola sahne olacak kuşkusuz.

Galatasaray Shalke 04 karşılaşması 20 Şubat çarşamba günü saat 21.45'te Dsmart'dan yayınlanacak.

cimbom shalke maçı ne zaman saat kaçta ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı bilen var mı? Evet arkadaşlar cevabı bekliyorum
  2. Sağlık ocağı çalışma saatleri nedir kaçta açılır kaçta kapanır

Sağlık ocağı çalışma saatleri nedir kaçta açılır kaçta kapanır

Ya bizim buradaki sağlık ocaklarının çalışma saatlerini sevmiyorum bunlar kaçta açılıp kaçta kapanıyor kuzum. Acaba tüm şehirlerde ay nı lütfen çalışma saatlerini yazın bana uymuyorlar ise şikayet edeceğim vallahi. İstanbuldan ve ankaradadan sağlık ocağı mağduruyuz.
  3. Türkiye Danimarka maçı ne zaman oynanacak ?

Türkiye Danimarka maçı ne zaman oynanacak ?

Bir bayanım ama milli maçlara bayılıyorum. Türkiye şimdi Danimarka ile özel bir maç oynayacak sanırım peki maç ne zaman ?
  4. Türkiye Danimarka maçı saat kaçta oynanacak ?

Türkiye Danimarka maçı saat kaçta oynanacak ?

Selam. Yarın akşam ki Türkiye Danimnarka maçının oynanış saatini öğrenmek istiyorum. İnşallah yenecez :D
  5. Atatürk tam olarak saat kaçta vefat etti?

Atatürk tam olarak saat kaçta vefat etti?

Karnından Tenekelerle Su Çıkarılmasına Rağmen Izdırabı Dinmiyordu Prof. Dr. Fissinger, Prof. Marcchionini, Ord. Prof. Dr. Erich Frank, Prof. Bergmann, Dr. Eppinger, Dr. Chabrol, Dr. Chiray gibi dünya çapındaki doktorların ve Türkiye’deki en meşhur mütehassısların(uzmanların) bütün ihtimamlarına(özenlerine), çırpınmalarına, didinmelerine rağmen M. Kemal’in hastalığı bir türlü iyileşmemiş,...

Sayfayı Paylaş