gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Cimbomlu Meleklerimizin Buluşma noktası

Konu, 'Fan Club' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Sarı kırmızıya gönül veren ve Galatasarayı seven bütün meleklerimizi buluşma noktamıza bekliyorum.Ve diyorumki kıskananlar çatlasın...

Son düzenleme: 31 Ekim 2012
    cagla4277 bunu beğendi.
  2. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Bende bi cimbomluyum=) Eşim ise fenerbahçeli

3. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    biz karı koca galatasaraylıyız giyeriz formamızı seyrederiz macımızı bende severim seyretmeyi:)

cagla4277 ve ARZUZU bunu beğendi.
  4. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    aynenn metan bizde karı koca galatasaraylıyız bırlıkte seyrederiz maçımızı çokta keyif alırım.....hahaha

metanoyam ve cagla4277 bunu beğendi.
  5. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Biz iddialara gireriz kim yenicek diye ve cimbom gol attığında :Dyüzündeki mimiği görmek çok hoşuma gidiyor .çok eğlenceli oluyo=)

metanoyam ve ARZUZU bunu beğendi.
  6. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    aynne ya ama benim seyrettiğim maçalarda genelde yenilirz o yğzden benle seyretmek istemiyo artık adam

Cimbomlu Meleklerimizin Buluşma noktası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SÜrprİz BuluŞma!.

SÜrprİz BuluŞma!.

SÜRPRİZ BULUŞMA!... TAMER KARADAĞLI, ESKİ EŞİ ARZU BALKAN'LA ETİLER'DE BAŞBAŞA AKŞAM YEMEĞİ YEDİ... Geçtiğimiz nisan ayında tek celsede boşandığı oyuncu eşi Arzu Balkan'la önceki akşam Mori Sushi adlı restoranda akşam yemeği yiyen Karadağlı, geçtiğimiz haftalarda kızı Zeyno'dan ayrı kalmaya alışamadığını belirmiş ve "Benim için en...
  2. ilginç buluşma

ilginç buluşma

Dünyanın en uzun ve en kısa atı buluştu İkili, aralarındaki 158 cm’lik boy farkı nedeniyle göz göze gelemese de ilk kez dünyanın en küçük atı ile en uzun atı birlikte görüntülendi. Dünyanın yaşayan en uzun atı ünvanına sahip, 2 metre boyundaki Radar ile dünyanın yaşayan en küçük atı ünvanını elinde tutan, 43 cm boyundaki Thumbelina bir araya geldi. St. Louis, Missouri’deki bir...
  3. çerkeslerin buluşma noktası

çerkeslerin buluşma noktası

çerkesce nasılsın çerkezce nasılsın çerkezce öğrenmek merhaba öğren eminim birçok ilden toplanan kafkas göçmeni vardır.biz de bir başlık altında toplanalım istedim.bakalım kaç çerkesiz:party:
  4. Cimbomlular için galatasaray imza resimleri

Cimbomlular için galatasaray imza resimleri

gs imzaları gs imza galatasaray lifi galatasaray imza cimbomlu bebek resimleri Galatasaray lılar için Forum imza resimleri
  5. Meleklerle Buluşma Organizasyonu haydi buluşalım :)

Meleklerle Buluşma Organizasyonu haydi buluşalım :)

istanbullu meleklerr hadi buluşuyoruz... melişlerim bilmiyorum önceden böyle bir başlık açıldımı yada böyle birseye kalkışıldımı ama yapıldıysa bile tekrarlasak olmasımı :S ewettt ben eskıden bir siteye üyeydim hatta orda chatmaster dım gorevlerım vardı falan fılan neyse ; demek ıstedıgım orda ıstanbul ve cevresınden kac uyemız varsa toplanıp tanışalım bir pıknık vs. yapalım dedık ve bunu...

Sayfayı Paylaş