gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cimbomun sesi marşı şarkı sözleri

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cimbomun sesi şarkı sözleri galatasaray şarkı sözleri
    cimbombom şarkıları

Cimbombomlu Melek'lerimiz için ve bizi ziyaret eden Galatasaraylı bay ve bayan misafirlerimiz için Cimbomun sesi marşı sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler.

Cimbom Galatasaray Galatasaray şampiyon
    Cimbom Galatasaray şampiyonum Cimbom'um

Türkiye'nin gururu taraftarın Cimbomu
    Seni sevdik gönül verdik şanlı GALATASARAY
    Seni sevdik gönül verdik şanlı Cimbom'um
    Golleri attın şampiyon oldun
    Durduramaz kimse en büyük sensin diye
    Cimbom'um yarim sarı kırmızım benim
    Dün seninle yarışan bu gün herkes perişan

Cimbom Galatasaray şampiyonum Cimbom'um

Türkiye'nin gururu taraftarın Cimbom'u
    Seni sevdik gönül verdik şanlı GALATASARAY
    Seni sevdik gönül verdik şanlı Cimbom'um
    Golleri attın şampiyon oldun
    Durduramaz kimse en büyük sensin diye
    Cimbom'um yarim sarı kırmızım benim
    Dün seninle yarışan bu gün herkes perişan

Cimbom Galatasaray Şampiyonum Cimbom'um

Cimbomun sesi marşı şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. niran ünsal sesler ve izler albümünden şarkı sözleri

niran ünsal sesler ve izler albümünden şarkı sözleri

bu aşk bize meleklerin hediyesi şarkı sözü Ben Yine Kendimle Adaletin can yakıyor Terazi senden yana Cesaretin yola çıkıyor Bilmediğim uzaklara Haklıdır giden aslında Kalmadıysa bu aşkta hiçbir hatıra Kalbini döndürsen bile güneşe Benzemez hiç ilkbahara Sen yine kendinle ben yine kendinle Savaştık yine kaybettik Aşk diye gururla sahte bir onurla Bu aşka yazık ettik Sen yine kendinle ben yine...
  2. O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

Merve Mete 8 ocakta söylediği şarkı O ses Türkiye O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü Serserim Benim şarkısının sözleri Aşkın Nur Yengi'nin 6yıllar önce bize sevdirdiği Serserim Benim adlı şarkıyı, O Ses türkiye yarışmacılarından Merve Mete'de güzel yorumladı. Biz de bu efsane şarkının sözlerini, sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. :) Karanlığın içinde Yandı gözbebeklerim İlk önce...
  3. O Ses Türkiye Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü

O Ses Türkiye Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü

Fırat Akcan 22 Ocakta söylediği şarkı yerine sevemem O Ses Türkiye Fırat Akcan 22 Ocak Fırat Akcan Yerine Sevemem şarkı sözü 22 Ocak gecesi O Ses Türkiye'de Fırat Akcan'ın seslendirdiği Yerine Sevemem adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda sizlerle ve Fırat Akcan hayranlarıyla paylaşıyoruz Melek'ler. Senden uzakta hep bir şeyler eksik Gönlümde derman yok, inan bir nefeslik Ne bir avuntu,...
  4. O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü

O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü

O Ses Türkiye Melis Kar 12 şubatta söylediği şarkı Wild Dances Melis Kar 12 Şubat O Ses Türkiye Melis Kar Wild Dances şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda O Ses türkiye yarımşacılarından Melis Kar'ın seslendirdiği Wild Dances şarkısının sözlerini sizlerle ve Melis Kar hayranı olan destekçileri ile paylaşıyoruz. (Hey, hey-hey! Hey, hey-hey-hey! Hey, hey, hey, hey, hey, hey,...
  5. 19 Mayıs Marşı Sözleri

19 Mayıs Marşı Sözleri

19 Mayıs Marşı Sözleri istiyorum sizden arkadaşlar bu marşı oğluma ezberletmem şart.

Sayfayı Paylaş