gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

çimen gözlüme...

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

canım sen gerçekten canımsın.biz hep ayrı olsakta sen içimde kalbimdesin.ne sen bana ne ben sana hiç doyamadık birbirimize.çok korkuyorum sana birşey olcak bir kör kurşun gelecek diye.bak ağlayarak yazıyorum bitanem seni çok seviyorum ve çoooook özlüyorum.şuanda gelsede bir sarılsam şöyle bir koklasam diyorum.biz seninle artık tek beden tek kalp olduk, sana çok hasretim canım.diliyorum şu 2.5 yıl çabuk geçsin artık ayrılmak istemiyorum çok bıktım.oğlum varlığında babasız büyor.sende bizden ayrılmak istemezsin biliyorum canım ama kader işte ne yapalım.allahım seni ve tüm askerimizi korusun.seni bize bağışlasın seni çoooooooook seviyorum hayatım canım herşeyimsin benim.......

Son düzenleme: 16 Aralık 2009
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allah mutlulugunuzu Daim etsin canim :)
    Allah sag salim kavusmaniza izin verir insallah :)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    aşkın hiç bitmesin benm gibi olma..
    allah kavuştursun cnm

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    amin arkadaşlarım ayrı olan herkezi sağ salim kavuştursun

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    seni çoooooooook seviyorum bitanemmmmmmmmmmmmmm

6. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu konuyu 2009 sonunda yazmışım şuan 3 nisan 2011 daha kavuşmamıza 1 yıl var aşkım seni çok özlüyorum yıllardır sensizim tek başımayım aslında sana kızgınlığım tam geçmedi ama seni yinede çok seviyorum bitanem hayatım ömrümsün allahım sen bizi kazasız belasız kavuştur yarabbim...:(((((((

çimen gözlüme... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çimen

Çimen

Sulak çayır ve çimenlik İslam dini ve bu dine uymakla elde edilecek dünya ve ahiret saadetine, Yer çeşit yeşillik dünya nimetlerine ve ahiret güzelliğine; Kur'an-ı Kerim'i okulup onunla amel etmeye, ilim öğrenmeye, Ölünün bir yeşillikte görülmesi onun Ceennet'te olduğuna delalete eder.Imam Nablusî buyuruyor ki: Rüyada çimen görmek mutluluktur. Rüyada bahçenizi çimlendirdiginizi görmek,...
  2. çimende yüzen dev insan heykeli

çimende yüzen dev insan heykeli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Diyette Çimen Suyunun Şifaları

Diyette Çimen Suyunun Şifaları

Çimen Suyu İçinde 100`den Fazla Vitamin ve Enzim Barındırırİçinde 100`den fazla vitamin ve enzim barındıran ve özel yetiştirilmiş çimlerden elde edilen `çimen suyu`, kanı yenileme özelliğiyle dikkat çekiyor. Tadı pek de hoş olmadığı için genelde tek yudumda içilen ve ağız tadını düzeltmek için peşinden bir dilim portakal yenen bu ilginç içecek hakkında 10`dan fazla kitap yazıldı. Özel...
  4. çimenin faydası

çimenin faydası

çimenin faydaları çimeni evdede yapabiliriz buğdayı ekin bikaçgün bekleyin Çimen Suyu K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 Gibi Vitaminler İçerir K, E, C, A, B, B12 , B9 , B8 , B6 , B3 , B2 ve B1 gibi vitaminler içeren `çimen suyu`nun içindeki mineraller de bir o kadar fazla: Bakır, demir, magnezyum, potasyum, manganez, iyot, kalsiyum, fosfor, selenyum, sülfür, bakır, çinko...
  5. Çimen Suyunun İnanılmaz Faydaları!

Çimen Suyunun İnanılmaz Faydaları!

çimen suyu, çimen suyunun yararları, çimen suyunun faydaları Sevgili melekler, yemyeşil görüntüsüyle kalplere huzur veren, kokusuyla tazeliği ve baharı anımsatan çimen suyunun meğer ne özellikleri varmış da haberimiz yokmuş. Eminiz siz de duyduklarınıza çok şaşıracak, okudukça hayretlere düşeceksiniz :) Çimen suyu saçların beyazlamasını engelliyor. Bir hafta içinde büyüyen...

Sayfayı Paylaş