gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çimen Suyunun İnanılmaz Faydaları!

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çimen suyu, çimen suyunun yararları, çimen suyunun faydaları

Sevgili melekler, yemyeşil görüntüsüyle kalplere huzur veren, kokusuyla tazeliği ve baharı anımsatan çimen suyunun meğer ne özellikleri varmış da haberimiz yokmuş. Eminiz siz de duyduklarınıza çok şaşıracak, okudukça hayretlere düşeceksiniz :)

çimen-suyu.jpg

Çimen Suyunun İnanılmaz Faydaları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meyvelerin inanılmaz faydaları!

meyvelerin inanılmaz faydaları!

hamilelikte ananasın faydaları hamilelikte ananas meyvelerin faydaları gebelikte ananasın gebelikte ananas 20 kiraz bir asprine değer Yaz meyvelerinden 20 kiraz aspirin niyetine yenilirken, çilek sigara dumanının etkilerini azaltıyor. İşte uzmanların hastalığa göre meyve ve sebze tavsiyeleri: Sebze ve meyvelerin insan hayatında ilaç kadar önemli olduğunu belirten Doğal Tıp Derneği...
  2. suyun faydaları

suyun faydaları

soğuk suyun faydaları suyun vücudumuza faydaları vücuda soğuk vücuda soguk faydalari İşte 'su' hakkında bilinmesi gerekenler... Evde su kesilmesi temizlik yapamamak için en büyük sebeptir ve ev düzeni altüst olur tuvalet için sular biriktirilir, içme suyu ayrıca depolanır, yemek pişirmek için sular titizlikle seçilir ve tasarruf yapılır. Misafir gelmesi ise en büyük kabustur. Evde tüm düzenin...
  3. Kuru kayısının inanılmaz faydaları!

Kuru kayısının inanılmaz faydaları!

kuru kayısının faydaları kuru kayısı faydaları kayisi faydalari kayisinin faydalari hamilelikte kayısının Kuru kayısı hem besleyici hem de potasyum açısından çok zengin bir besin. Kayısı, sindirim sorunlarına iyi geliyor, stresi ve kansızlığı önlüyor. İçerdiği A vitamini cilt bozukluklarının tedavisinde etkili. Ayrıca kuru kayısı, büyümeye yardımcıdır. Görme fonksiyonlarını güçlendirir, şeker...
  4. Diyette Çimen Suyunun Şifaları

Diyette Çimen Suyunun Şifaları

Çimen Suyu İçinde 100`den Fazla Vitamin ve Enzim Barındırırİçinde 100`den fazla vitamin ve enzim barındıran ve özel yetiştirilmiş çimlerden elde edilen `çimen suyu`, kanı yenileme özelliğiyle dikkat çekiyor. Tadı pek de hoş olmadığı için genelde tek yudumda içilen ve ağız tadını düzeltmek için peşinden bir dilim portakal yenen bu ilginç içecek hakkında 10`dan fazla kitap yazıldı. Özel...
  5. Keçi sütünün inanılmaz faydaları

Keçi sütünün inanılmaz faydaları

keçi sütünün bebeklere faydaları keçi resimleri keci resmi koyun sütünün faydaları Keçi sütünü ve keçi peynirini duymuştum.Hatta çevremde yemesini ve içmesini seven kişiler de var:)Ben hiç keçi sütü içmedim yada keçi payniri yemedim:DBelki peynirinden yemişimdir bilmiyorum aldığım market peynirine pek bakmam:D Meğersem keçi sütünün bilmediğimiz çok önemli faydaları varmış.Bunlar ne bileniniz...

Sayfayı Paylaş