gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çin başbakanına ayakkabı fırlatıldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Çin Başbakanı Ven Jiabao'ya Cambridge Üniversitesi'nde yaptığı bir konuşma sırasında ayakkabı fırlatıldı. Protestocunun fırlattığı ayakkabı, dünya ekonomisi üzerine bir konuşma yapmakta olan Jiabao'nun kürsününün 1 metre önüne düştü.

Güvenlik görevlilerinin kargatulumba dışarıya çıkardığı protestocu, "Nasıl olur da üniversite bu diktatörün ayağına kapanabilir" diye bağırdı.

Olay akıllara eski ABD Başkanı Bush'a Iraklı bir gazetecinin Bağdat'ta fırlattığı ve tarihe geçen ayakkabıyı getirdi.

Çin başbakanına ayakkabı fırlatıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye Cumhuriyetinde Görev Yapmış Başbakanlar

Türkiye Cumhuriyetinde Görev Yapmış Başbakanlar

başbakanların isimleri başbakanlarımızın isimleri türkiyedeki başbakanların gelmiş geçmiş başbakanlarımız eski -Mustafa Kemal Atatürk -Fevzi Çakmak -Hüseyin Rauf Orbay -Ali Fethi Okyar -İsmet İnönü -Mahmut Celal Bayar -Refik Saydam -Ahmet Fikri Tüzer -Şükrü Saraçoğlu -Mehmet Recep Peker -Hasan Saka -Şemsettin Günaltay -Adnan Menderes -Cemal Gürsel -Emin Fahrettin Özdilek -Suad...
  2. Çin

Çin

Çin Coğrafi Verileri Konum: Doğu Asya, Doğu Çin Denizi, Kore Körfezi, Sarı Deniz ve Güney Çin Denizi kıyısında, Kuzey Kore ve Vietnam arasında yer almaktadır. Coğrafi konumu: 35 00 Kuzey enlemi, 105 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Asya Yüzölçümü: toplam: 9,596,960 km² kara: 9,326,410 km² su: 270,550 km² Sınırları: toplam: 22,147.24 km sınır komşuları: Afganistan 76 km, Butan 470 km,...
  3. ♥ Çin*Melekleri ♥

♥ Çin*Melekleri ♥

Evet ArkaDasLAr Çin'Den oLanlaRiniz Varmi ?? Ben Çin'Deyim :deli:*[/FONT ............................♥ [FONT="Garamond"]Çin*Melekleri ♥..............................
  4. Başbakanımızın İmzasına Dikkat Ettiniz mi ?

Başbakanımızın İmzasına Dikkat Ettiniz mi ?

başbakanın imzası başbakanın imzası nasıl Sevgili melekler, nette gördüğüm ve bana çok ilginç gelen bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın imzasını hiç gördünüz mü bilmiyorum ama imzada çok enteresan bir özellik göze çarpmış. Sayın Başbakanın imzası 90 derece sağa döndürülüp dik bir konuma getirildiğinde Karadenizli bir insanın karikatürize edilmiş silueti...
  5. Rüyamda Başbakanımızı gördüm yorumlarmısınız?

Rüyamda Başbakanımızı gördüm yorumlarmısınız?

Ayyy inanılmazdı çok şaşırdım.Rüyamda Başbakanımız Recep Tayyip Bey tam karşımdaydı.Birlikte bir yerlere gittik hatırlamıyorum şimdi :D Acaba nasıl yorumlanır bu rüya ?

Sayfayı Paylaş