gebe
  1. derin denizcan

derin denizcan Forum Okuru

cin insana musallat olur mu yanıma gelebilir mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında derin denizcan tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba benim sizlere bir sorum olacak. Acaba Cin yanıma gelip rahatsız edebilirmi? Rahatsız etmemesi için neler yapmam gerekir. Yada hangi duaları etmem gerekiyor. Bu konuda bana lütfen yardımcı olur musunuz. Teşekkür ediyorum. Derin Denizcan.

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    edebilir canım bunlar olağan şeyler;o yüzden besmelesiz gezme,gusül abdestini geciktirme,bulaşık yıkarken oraya kaynar su dökme,banyoda ve tuvalette fazla kalma,evinde sofranda sirke bulundur,tuvalet çukuru gibi yerlere besmelesiz basma,bunlar ve benzeri önlemleri alırsan cin ve tayfası sana gelmez,

SadmiN bunu beğendi.
cin insana musallat olur mu yanıma gelebilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dondurulmuş İNSANI çözersek ne mi olur?

Dondurulmuş İNSANI çözersek ne mi olur?

nasılsın abi? -bilmiyorum .. -fazla bıraktık seni her halde dondurucuda. soğuk kanlı olmuşsun .. -ben senin torunun torunun torunuyum.. -hemen dondurun beni -hoşgeldin abi? -kaç yıldır donuyorum -20 abi. -ha peki. beni yeniden dondurun öyleyse - ??! - uggh.. uggu ugaga ughh!! - len salak herifler!! yannış adamı çözmüşsünüz.. gidin değiştirin şunu, gözüm görmesin sizi!!! -meraba...
  2. kabirdeki ölüye şeytan musallat olur mu

kabirdeki ölüye şeytan musallat olur mu

cin musallat olurmu ölü şeytan şeytan musallat ölürmü kabirdeki melekler Şeytanın ölülerle işi olmaz. Çünkü ölünün yapacak bir şeyi yoktur. Bir rekat namaz kılmak istese, yapamaz. Bir sayfa Kuran okumak istese, yapamaz. Şeytan hayatta olan kimseleri işte böyle ölü gibi yapmak için uğraşır ve ona musallat olur
  3. cin musallat olana hangi dualar okunmalı

cin musallat olana hangi dualar okunmalı

Bu konulardan hiç hoşlanmıyorum ve bir arkadaşımın ricası ile soruyorum.Cin musallat olana hangi dualar okunur ?
  4. Cin insana zarar verir mi?

Cin insana zarar verir mi?

Tam İlmihal Seadet-i Ebediyye kitabında özetle deniyor ki: Cinlerin müslüman olanı ve olmayanı vardır. Müslüman olan cinlerden insanlara bir zarar gelmez. Bunlar, yalnız ibadet ederler. Ehl-i sünnet âlimleri bunları tanır. Salih insanlar gibi görünür ve sohbet ederler. Kâfir olan cinler, insanlara çeşitli şekilde zarar verirler. İnsandan ayrılmayıp her şekle girebilirler. Mesela mikrop şekline...

Sayfayı Paylaş