gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çin Lahanası

Konu, 'Sebze Yemekleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çin Lahanası Malzemeler

1 çorba kaşığı margarin
    3 su bardağı lahana, ince rendelenmiş
    1 su bardağı kıyılmış kereviz sapı
    1 adet soğan, ince doğranmış
    1 adet dolmalık biber, ince kıyılmış
    tuz, karabiber

Yemeğin Tarifi

Tavada yağı eritin, sebzeleri tavaya koyun ve kanştırarak iki dakika pişirin. Daha sonra tavanın kapağını kapatıp beş dakika daha pişirin. Tuz ve biber kattıktan sonra servis yapın.
    Afiyet Olsun! :)

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Çin Lahanası
    kolaymış çokta uğraştırmaz emeğine sağlık canım

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Çin Lahanası

paylaşım için tşkler canımcım

Çin Lahanası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Brüksel Lahanası -Zeytinyağlı

Brüksel Lahanası -Zeytinyağlı

zeytinyağlı brüksel lahanası yemeği brüksel lahanası zeytinyağlı yemeği yemek tarifi ZEYTİNYAĞLI BRÜKSEL LAHANASI malzemeler: 1 paket brüksel lahanası 2 yemek kaşığı sızma zeytinyağı 10-15 arpacık soğan 1 yemek kaşığı domates salçası 2 havuç 2 patates 1-1,5 litre kaynamış su tuz karabiberhazırlanması: brüksel lahanalarının sararmış yapraklarını ve sap kısımlarını kesip atın....
  2. Çin

Çin

Çin Coğrafi Verileri Konum: Doğu Asya, Doğu Çin Denizi, Kore Körfezi, Sarı Deniz ve Güney Çin Denizi kıyısında, Kuzey Kore ve Vietnam arasında yer almaktadır. Coğrafi konumu: 35 00 Kuzey enlemi, 105 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Asya Yüzölçümü: toplam: 9,596,960 km² kara: 9,326,410 km² su: 270,550 km² Sınırları: toplam: 22,147.24 km sınır komşuları: Afganistan 76 km, Butan 470 km,...
  3. Zeytinyağlı Brüksel Lahanası

Zeytinyağlı Brüksel Lahanası

brüksel lahanasi brüksel lahanası bruksel lahanasi zeytinyağlı brüksel lahanası, nasıl pişirilir, nasıl yapılır, malzemeleri nelerdir, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Haşlanmışı dışında brüksel lahanasını hiç yemedim.Bu tarifi buldum ve boş bir zamanımda deneyeceğim,sizlerle de paylaşmak istiyorum.. Malzemeler: * 1 paket brüksel lahanası *...
  4. Zeytinyağlı Portakallı Brüksel Lahanası

Zeytinyağlı Portakallı Brüksel Lahanası

zeytinyağlı brüksel lahanası portakallı brüksel lahanası Mutfaklarımızda çok da fazla yer bulamamış ancak bir o kadar da faydalı bir sebzeden bahsedeceğiz sizlere melekler :) Brüksel lahanası. Görüntüsüyle dikkatimizi çeken bu sevimli sebzeden çok güzel zeytinyağlı oluyor, hele de portakal suyuyla yapılırsa :) İşte portakallı brüksel lahanası, deneyin pişman olmazsınız.. :tik: 450 gr...
  5. Süs Lahanası çiçeği Resimleri

Süs Lahanası çiçeği Resimleri

Süs Lahanası çiçeği Resimleri Süs Lahanaları fotografları Adını ilk defa duyuyorum ve resimlerinden de ilk kez görüyorum süs lahanası bitkisini :) Dehşet güzel çok beğendim ve şaşırdımda doğrusu :) Sevgili Melek'ler, istedim ki sizlerde görün bilgi edinin, işte size süs lahanası bitkisi:) Süs Lahanası Brassica ailesindendir. Kışın ilk donlarından sonra renklenir. Pembe, mor ve morumsu...

Sayfayı Paylaş