gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çin Pulları

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Çin Pulları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çin

Çin

Çin Coğrafi Verileri Konum: Doğu Asya, Doğu Çin Denizi, Kore Körfezi, Sarı Deniz ve Güney Çin Denizi kıyısında, Kuzey Kore ve Vietnam arasında yer almaktadır. Coğrafi konumu: 35 00 Kuzey enlemi, 105 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Asya Yüzölçümü: toplam: 9,596,960 km² kara: 9,326,410 km² su: 270,550 km² Sınırları: toplam: 22,147.24 km sınır komşuları: Afganistan 76 km, Butan 470 km,...
  2. Pul

Pul

Posta pulu mektup almaya, pek sevilmeyen sanat ve mesleğe delalet eder.Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir. Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir. Damgasız pul, iyi bir iş için yolculuktur. Damgalı pul ise kısmetin kaçmasıdır.Rüyada posta veya damga pulu görmek, uzaktan hayirli bir haber alacaginiza veya mahkemede...
  3. Para Pul

Para Pul

para puldur gelir geçer ilahisi sözleri Para puldur gelir geçer Yan derdine deli gönül Birgünhalin olur beter Yan derdine deli gönül Musallaya vardığında Cemaat safadurduğunda Hoca seni sorduğunda El ne söyler deli gönül Musallada yalnız kaldın Kime verdin kimden aldın Kazandın mı kimden çaldın Gelde söyle deli gönül Kalbi durmuş yüzü soluk Yan derdine deli gönül Ağlar oldu çoluk çocuk Gelde...
  4. Cildiniz pul pul mu oluyor

Cildiniz pul pul mu oluyor

cildim pul pul dökülüyor cildim cildin kuruyup dökülmesi Kızlar benim cildim bazen pul pul olur dökülür ve ben o zamanlar cildime ne yapmam gerektiğini bilmem...Araştırdım ve cildimiz pul pul döküldüğü zaman neler yapmamız gerektiği hakkında bilgiler buldum...Buyrun okuyun :tik: Cildiniz pul pul mu oluyor? Bu gibi durumlarda cildinizin üzerindeki ölü hücreleri nazikçe sürterek...
  5. Pullarla Süsleme

Pullarla Süsleme

Pullarla süsleme Pullu süslemeler Pul kullanarak süsleme Süslemede pullarin cok ise yarayacagini düsünüyorum.Ister sade ister rengarenk cilgin objeler tasarlamaya yardimci olabilir.Kiyafet , aksesuar , dekorasyon objeleri , kiyafet vs. icin pullar renk katmada, haraket kazandirmada gerekli.Kolay gelsin simdiden herkese :)

Sayfayı Paylaş