gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Çin seddi yapıldıktan sonraki ilk konuşmalar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yıl sonra anketim yapılır mı? - yapılır oğul! her şeye başlık açmak isteyen bir nesil gelir, sonunda bu da yapılır.
    - kapı yapmayı umuttuk leeyyynnn

-çaarın len usta başını
    - yıkın tekrar yapacaksınız

-piramitleri yapanlara ayar vermemişler

- ulan amma taş gitmiştir bu yapiya be!
    - askerler, tutuklayin bunu, casus var aramizda.

ulan david copperfield gecti lan, sizde daha bura cin seddi, buradan cikis yok deyin hala.

- usta egrimi olmus bu sanki ?

- belim, belim, belim.

-yıkalım burayı da slogan filan yazmasınlar
    -ne slogani wang, adam kitap yazar buraya

çin imparatorunun karısı : duvardan duvara halı lazım şimdi

- ulan bizim hanım karşıda kaldı !!!ii

- baba türkler bizimle dalga geçiyormuş, *** korkusundan neler yaptılar diye
    - bırak geçsinler oğlum ileride tekstil kotaları kalkınca onlar da nasıl tutuşacaklar göreceksin. intikamımızı feci şekilde alacağız.

- baba, babacım bak çin seddini yaptım bitirdim
    - oğlum ben sana çin seddini yapamazsın demedim, adam olmazsın dedim

- çin seddi bitti çin sui abim
    - e olm ne bu dümdüzzzz
    - abi tuğla bitti, taş bitti
    - e olm bunun iki ucu açık
    - abi napalım malzeme kalmadı kaç yüz km yaptık biliyon mu?
    - ulan kapatmamışsınızki duvarları!!! yanlardan geçerler yine atlarlar ***mize!!!
    - yıkıp yeniden yapiyim mi?
    - yok ulan kalsın kalsın, onu da elini yüzüne bulaştırırsın. bir çuval inciri mahfettiniz. şimdi adamlar bir de dalga geçecek bizimle. tırstığımız zaten meydandaydı.

- vatana millete hayırlı olsun

- benim için küçük ama insanlik için büyük bir duvar*

-abi iyi güzel biz bu duvarı yaptık da dışarı nasıl çıkıcaz?
    -kapıdan...
    -??
    -kapıyı yapmadın mı?
    -abi kapıları sonradan yapmayacak mıydık?
    -...?
    -...!
    i

- oğlum koş bir bardak su getir bana. ne ter aktı be.i

- ula temel! dışarıda kaldık
    - olsun biz de ab'ye başvururuz

alıntı

Çin seddi yapıldıktan sonraki ilk konuşmalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın “7 Harikası<çin seddi

Dünyanın “7 Harikası<çin seddi

dünyanın 7 harikası dünyanın 7 harikası çin seddi çin seddi nerededir nerede in neresinde Dünyanın “7 Harikası”ndan biri olarak adlandırılan Çin Seddi* dünyanın en uzun geçmişe sahip ve en büyük çaplı askeri savunma projesidir. 7 bin kilometreden uzun olan Çin Seddi'nin yapım tarihi* M.Ö 9. yüzyıla uzanır. Zamanın Orta Çin krallıkları* kuzeydeki etnik grupların saldırılarını engellemek...
  2. Çin Seddi Bittikten Sonraki ÇİnLiLerin Kendi AraSındaki DiyaLogLar

Çin Seddi Bittikten Sonraki ÇİnLiLerin Kendi AraSındaki DiyaLogLar

Çin Seddi Bittikten Sonraki ÇİnLiLerin Kendi AraSındaki DiyaLogLar - İmparatorum emriniz üzerine çin seddini bitirdik efendim. - Olum Manyakmısınız.. Ben sizinle dalga geçmiştim o kadar duvar örülür mü hiç denyolar. - Yanlış olmuş yıkın! - Ne ne neeyyy? - Ehuehu şaka lan şaka - Fazla mı gaza geldik, uzun oldu sanki..?!? - Abi o kadar yaptık acaba uzaydan görünür mü? - O ne ki? -...
  3. Çİn Seddi Duvar Yazıları

Çİn Seddi Duvar Yazıları

çin yazıları * Duvar boyunca cop dokmek yasaktir. * Gecemezkiii gecemezkiii... • Giris yan tarafta * Türksün di mi? • Sangayliyim ezelden, gonlum gecmez guzelden… * Çocuk da yaparim Bariyer de * Tosun was here.. * "hadi biz giremiyoruz, siz nasil ÇIKACAKSINIZ?" * Biz daa görüneni yapanana kadar uzaydan görünen tek $ey bu! * Madem ki turksun goster ki urksun…. * Armstrong...
  4. 7 Harikadan Biri "Çin Seddi"

7 Harikadan Biri "Çin Seddi"

Dünyanın “7 Harikası”ndan biri olarak adlandırılan Çin Seddi, dünyanın en uzun geçmişe sahip ve en büyük çaplı askeri savunma projesidir. 7 bin kilometreden uzun olan Çin Seddi'nin yapım tarihi, M.Ö 9. yüzyıla uzanır. Zamanın Orta Çin krallıkları, kuzeydeki etnik grupların saldırılarını engellemek için, sınırlarda duman işaretlerinin verildiği kule ve kaleleri birbirlerine setlerle...

Sayfayı Paylaş