gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çin Takvimi Anne Yaşı Hesaplama nasıl oluyor?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

v nasıl oluyor ben bu çin takvimi yaş hesaplama olayını bir türlü anlıyamadım lütfen bana detaylı bir şekilde anlatın ve bilgileri verin kızlar:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çin Takvimi Anne Yaşı Hesaplama nasıl oluyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor?

Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor?

Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor bana bu çin takvimi konusunu biraz detaylı anlatmanızı rica ediyorum nedense bir türlü anlıyamadım yaş hesaplamasını kesinlikle öğrenmem lazım.
  2. Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım

Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım

Çin Takvimi Kaç Yaşındayım Selam arkadaşlar çin takvimine göre kaç yaşında olduğumu nasıl hesaplayacam bu konuda bana bilgi verir misiniz kızlar?
  3. Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi

Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi

çin takvimi yaş hesaplama çin takvimi yaş hesaplama tablosu Sevgili melekler, bebek cinsiyeti belirlemek için kullanılan ve hayli ilgi gören Çin takvimi bildiğiniz gibi hayvan yıllarından oluşuyor. Bu ilginç takvime göre bizim bildiğimiz yaşlarımız da doğru değil. Eğer siz de Çin takvimi yaş hesaplama nasıl oluyor merak ediyorsanız, aşağıda ki açıklamamızı okuyabilir ve vereceğimiz linkten...
  4. Çin takvimine göre yaş hesaplama

Çin takvimine göre yaş hesaplama

Çin takvimine göre kaç yaşındayım, çin takvimine göre yaş hesaplama tablosu çin takvimine göre yaş nasıl hesaplanır Merhaba Sevgili Melek'ler, hamile kalmak isteyen hanımların, çin takvimine göre cinsiyet hesaplama konusunda bilgi sahibi olduğunu biliyoruz artık. Peki ya çin takvimine göre kaç yaşında olduğunuzu biliyor musunuz? İşte onu da yani çin takvimine göre yaş hesaplama bilgilerini...
  5. çin takvimi

çin takvimi

bende otomatik çin takvimi hesaplama yönteminde yaşım 27 oluyor ve kız çıkıyodu aslında sene olarak 26 yaşındayım 26 yaşa göre bakınca temmuz ayı erkek çıktı ve bebeğim erkek ultrasonda gözüktü.bilgisi olan cevaplarsa sevinirim ilerde inşallah bide kızım olsun istiyorum ben mesela eylül 1986 doğumluyum 2015 te 2. çocuğumu düşündüm diyelim eylül ayından sonra 30 yaşa göre mi çin takvimine mi...

Sayfayı Paylaş