gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çin Takvimi Kaç Yaşındayım Selam arkadaşlar çin takvimine göre kaç yaşında olduğumu nasıl hesaplayacam bu konuda bana bilgi verir misiniz kızlar?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor?

Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor?

Çin Takvimi İçin Yaş Hesaplama nasıl oluyor bana bu çin takvimi konusunu biraz detaylı anlatmanızı rica ediyorum nedense bir türlü anlıyamadım yaş hesaplamasını kesinlikle öğrenmem lazım.
  2. Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi

Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi

çin takvimi yaş hesaplama çin takvimi yaş hesaplama tablosu Sevgili melekler, bebek cinsiyeti belirlemek için kullanılan ve hayli ilgi gören Çin takvimi bildiğiniz gibi hayvan yıllarından oluşuyor. Bu ilginç takvime göre bizim bildiğimiz yaşlarımız da doğru değil. Eğer siz de Çin takvimi yaş hesaplama nasıl oluyor merak ediyorsanız, aşağıda ki açıklamamızı okuyabilir ve vereceğimiz linkten...
  3. Çin Takvimi Anne Yaşı Hesaplama nasıl oluyor?

Çin Takvimi Anne Yaşı Hesaplama nasıl oluyor?

v nasıl oluyor ben bu çin takvimi yaş hesaplama olayını bir türlü anlıyamadım lütfen bana detaylı bir şekilde anlatın ve bilgileri verin kızlar:)
  4. Takvim nasıl yapalır yardım lütfen?

Takvim nasıl yapalır yardım lütfen?

arkadaslar ben ınkılaptan dönem ödevi aldım takıvim yapıcam bildiğiniz miladi takvim yapıcam ama nasıl yapıcam şeklini falan bilen varsa yazsın lütfen?
  5. çin yaşım kaç

çin yaşım kaç

1 mart 1987 dogumluyum çin yaşım kaç oluyor kz bebek istiyorum

Sayfayı Paylaş