gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çin Takvimi Yılları hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizden çin takviminde her yılı temsil eden hayvanlar varmış işte o konuda bilgi istiyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çin Takvimi Yılları hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş Takvimi Hakkında Bilgiler

Güneş Takvimi Hakkında Bilgiler

güneş takvimi nedir nasıl hesaplanır örnekler açıklamalar ile ilgili bilgiler burada melekler Her gün bir yaprak daha koparırız melekler..Ya da işyerindekine bir yuvarlak daha atarız..Takvimlerden bahsediyorum :) Hayat su gibi akıp giderken hiç düşündünüz mü bu takvimleri ,su gibi akıp giden zamanı belgeleyen takvimler nasıl çıkmış?Keşke hiç çıkmasaymış :) Şaka bir yana pek çok takvim çeşiti...
  2. Çin Takvimi Hayvan Yılları İsimleri

Çin Takvimi Hayvan Yılları İsimleri

çin takvimi yılları çin takvimi hayvanları Sevgili melekler, son zamanlarda özellikle bebeklerin cinsiyetlerini belirlemek için kullanılan Çin takvimi çok popüler oldu. Elbette ki bu takvime göre yapılan belirleme kesinlikle bilimsel değil ama işte gebelerin heyecanına ortak olan bu takvim yine de çok rağbet görüyor. Bu yazımızda Çin takvimini oluşturan her bir yıla verilen hayvan isimlerini...
  3. Cinsiyet Öğrenmek İçin 2013 Yılı Çin Takvimi

Cinsiyet Öğrenmek İçin 2013 Yılı Çin Takvimi

Çin Takvimi 2013 2013 Çin Takvimi Sevgili melekler, elbette doğruluğu ile ilgili hiçbir kanıt yok ama yine de bebeğinin cinsiyetini merak eden anne adayları Çin Takvimi 2013 bakmadan geçemiyor. Biz de bu sayfamızda 2013 Çin Takvimi tablosunu sizlerle paylaşıyoruz. Allah hepinizin gönlüne göre versin :) Çin tavkimi ile cinsiyet hesaplamak için hamile kaldığınız ayı bilmeniz...
  4. 2013 Çin Takvimi İle İlgili Bilgiler

2013 Çin Takvimi İle İlgili Bilgiler

Bu konu; 2013 çin takvimi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, internette dolanan ve hemen her gebenin mutlaka denediği , doğacak bebeğin kız mı erkek mi olacağının belirlendiği, Çin' de yaklaşık 700 yıl önce hazırlanmış olan tabloya Çin takvimi denir. Hemen herkes dener ama bazen tutar bazen tutmaz. Yine de hiçbir gebe inanmasa da denemeden durmaz. Sağlıklı olmasını öncelikle...
  5. çin takvimi

çin takvimi

bende otomatik çin takvimi hesaplama yönteminde yaşım 27 oluyor ve kız çıkıyodu aslında sene olarak 26 yaşındayım 26 yaşa göre bakınca temmuz ayı erkek çıktı ve bebeğim erkek ultrasonda gözüktü.bilgisi olan cevaplarsa sevinirim ilerde inşallah bide kızım olsun istiyorum ben mesela eylül 1986 doğumluyum 2015 te 2. çocuğumu düşündüm diyelim eylül ayından sonra 30 yaşa göre mi çin takvimine mi...

Sayfayı Paylaş