gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çin takvimine göre yaş hesaplama

Konu, 'Gebelik' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çin takvimine göre kaç yaşındayım, çin takvimine göre yaş hesaplama tablosu çin takvimine göre yaş nasıl hesaplanır

Merhaba Sevgili Melek'ler, hamile kalmak isteyen hanımların, çin takvimine göre cinsiyet hesaplama konusunda bilgi sahibi olduğunu biliyoruz artık. Peki ya çin takvimine göre kaç yaşında olduğunuzu biliyor musunuz? İşte onu da yani çin takvimine göre yaş hesaplama bilgilerini de biz hamilemiyimki.com sitemizde tüm detayları ile anlattık.

Çin takvimine göre kaç yaşındayım diyorsanız şayet, işte o zaman BURAYA TIKLAYARAK hamilemiyim.org sitemiz de ki çin takvimine göre yaş hesaplama tablosundan yaşınızı hesaplıyabilir ve bu konuda daha da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz Melek'ler.

Kaynak: hamilemiyim.org sitesi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Nisan 2014
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    ÇİN YAŞIM KAÇ HESAPLAMA
    Linki ile sizlerde çin yaşınızın kaç olduğunu öğrenebilirsiniz. Linke tıklamanız yeterlidir iyi günler .

Çin takvimine göre yaş hesaplama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama nasıl oluyor ya kızlar herkes yapıyor ben bilmiyorum sizce bu mümkün mü?
  2. 2012 Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

2012 Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama

Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama yeni yöntemi nasıl oluyor ben 4 ay sonra hamile kalmak istiyorum ve bu Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama konusunda da bilgim olsun istiyorum.
  3. Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi

Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi

çin takvimi yaş hesaplama çin takvimi yaş hesaplama tablosu Sevgili melekler, bebek cinsiyeti belirlemek için kullanılan ve hayli ilgi gören Çin takvimi bildiğiniz gibi hayvan yıllarından oluşuyor. Bu ilginç takvime göre bizim bildiğimiz yaşlarımız da doğru değil. Eğer siz de Çin takvimi yaş hesaplama nasıl oluyor merak ediyorsanız, aşağıda ki açıklamamızı okuyabilir ve vereceğimiz linkten...
  4. Çin Takvimi Anne Yaşı Hesaplama nasıl oluyor?

Çin Takvimi Anne Yaşı Hesaplama nasıl oluyor?

v nasıl oluyor ben bu çin takvimi yaş hesaplama olayını bir türlü anlıyamadım lütfen bana detaylı bir şekilde anlatın ve bilgileri verin kızlar:)
  5. çin takvimine göre kaç yaşındayım hesapla ma yapabilen var mı

çin takvimine göre kaç yaşındayım hesapla ma yapabilen var mı

Kızlar ben 02.01.1988 doğumluyum buna göre benim çin takvimine göre yaşım kaç oluyor =? Lütfen birisi bana net olarak söylesin çok merak ediyorum. Bağzı yerler bir eklemiş normal yaşa bağzıları iki eklemiş bunun neti hangisi allasen ?

Sayfayı Paylaş