gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Cin Tutmak Anlamı

Cin Tutmak Deyimi Ne Demek

Sevgili melekler, bir öncek ki konumuzda sizlerle cinleri başına toplamak deyimi anlamı hakkında bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Cin Tutmak Deyimi Ne Demek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Cin Tutmak Anlamı hakkında bilgiler vereceğiz...

Cin tutmak; (bir inanışa göre cinlerin etkisiyle) delirmek demektir.

Ne o öyle sabahtan beri cin tutmuş gibisin."

Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir

Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir

Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin anlamanı merak ettim doğrusu ve sizden bu konuda bilgi istiyorum :)
  2. Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Merhaba arkadaşlar ben Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamını çok merak ettim bana Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamını bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın.
  3. Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir

Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir

Selam arkadaşlar acaba aranızda Bozuk Çalmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı? Ben bu deyimin anlamını çok merak ettim de neler için söylenir bir de örnek verirseniz sevinirim.
  4. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir

Merhaba arkadaşlar aranızda Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise lütfen bana bu deyimin manasını yazsın. Bölük Pörçük Deyiminin Anlamı ne paylaşın.
  5. Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Çehre Züğürdü Deyiminin Anlamı Nedir ?

Bu konu; çehre züğürdü deyimi anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız çanak yalayıcı deyimi anlamı hakkında ki bilgilerin ardından bu sayfamızda da çehre züğürdü deyimi hakkında bu sayfamızdan bilgiler veriyoruz. Çehre züğürdü: Çirkin, suratsız, yüzü yakışıksız. "Oğlanı çehre züğürdü bir kızla evlenmek zorunda bıraktılar."

Sayfayı Paylaş