gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ?

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Cin Tutmak Anlamı

Cin Tutmak Deyimi Ne Demek

Sevgili melekler, bir öncek ki konumuzda sizlerle cinleri başına toplamak deyimi anlamı hakkında bilgiler vermiştik. Bu sayfamızda ise Cin Tutmak Deyimi Ne Demek merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Cin Tutmak Anlamı hakkında bilgiler vereceğiz...

Cin tutmak; (bir inanışa göre cinlerin etkisiyle) delirmek demektir.

Ne o öyle sabahtan beri cin tutmuş gibisin."

Cin Tutmak Deyiminin Anlamı Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir

Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir

Aklında Tutmak Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin anlamanı merak ettim doğrusu ve sizden bu konuda bilgi istiyorum :)
  2. Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir

Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir

Selam kızlar size bir sorum olacak acaba Boğaz Derdi Deyiminin Anlamı nedir biliyorsanız bana yazar mısınız?
  3. Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamı nedir acaba

Merhaba arkadaşlar ben Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamını çok merak ettim bana Boş Atıp Dolu Tutmak Deyiminin Anlamını bilen arkadaşlar varsa lütfen yazsın.
  4. Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir?

Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir?

selam kızlar ben bir deyimin açıklamasını çok merak ediyorum acaba Boşa Gitmek Deyiminin Anlamı nedir biliyorsanız bana acil tarafından yazar mısınız?
  5. Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir

Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir

Arkadaşlar acaba sizlerin arasında Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen bir arkadaş var mı? Bozum Etmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var ise bana yazsın bu deyimin açıklamasını

Sayfayı Paylaş