gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
çin yaşım kaç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaç yaşında?

kaç yaşında?

kaç yaşındasınız sorusuna 22 yaşında sayılırım cevabını veren bir kişi şu açıklamalarda bulunmuştur: cumartesi ve pazar günleri çalışmayıp dinlendiğim için bu iki günü hesaba dahil etmedim çok stresli olduğum pazartesi günlerinin sayısını ise %50 arttırarak hesapladım. bu kişinin gerçek yaşı kaçtır ?
  2. Kaç yaşınızdasınız

Kaç yaşınızdasınız

İşte size eğlenceli bir pazar testi Sol ayağınızın üzerinde tek ayak durun Sağ bacağınızı dizden bükerek eller kalçada gözler kapalı bakın bakalım kaç saniyede dengede kalabileceksiniz 70 saniye ve üzerinde kalabiliyorsanız biyolojik yaşınız 20...; 20 saniyeden fazla kalamıyorsanız 80.. kafa kağıdınız kaç olursa olsunn:)
  3. Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım

Çin Takvimi Kaç Yaşındayım lütfen yardım

Çin Takvimi Kaç Yaşındayım Selam arkadaşlar çin takvimine göre kaç yaşında olduğumu nasıl hesaplayacam bu konuda bana bilgi verir misiniz kızlar?
  4. Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi

Çin Takvimi Yaş Hesaplama Yöntemi

çin takvimi yaş hesaplama çin takvimi yaş hesaplama tablosu Sevgili melekler, bebek cinsiyeti belirlemek için kullanılan ve hayli ilgi gören Çin takvimi bildiğiniz gibi hayvan yıllarından oluşuyor. Bu ilginç takvime göre bizim bildiğimiz yaşlarımız da doğru değil. Eğer siz de Çin takvimi yaş hesaplama nasıl oluyor merak ediyorsanız, aşağıda ki açıklamamızı okuyabilir ve vereceğimiz linkten...
  5. çin takvimine göre kaç yaşındayım hesapla ma yapabilen var mı

çin takvimine göre kaç yaşındayım hesapla ma yapabilen var mı

Kızlar ben 02.01.1988 doğumluyum buna göre benim çin takvimine göre yaşım kaç oluyor =? Lütfen birisi bana net olarak söylesin çok merak ediyorum. Bağzı yerler bir eklemiş normal yaşa bağzıları iki eklemiş bunun neti hangisi allasen ?

Sayfayı Paylaş