gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cinâyêt Kokuyor Gözyâşlarım..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu bir cinayettir aslında...Öldürdünüz onu...Şimdi son nefeslerini verirken minicik bir ruh siz eğlenin...Ben onun yasını tutacağım...Hırçınlıklarımı özleyeceksiniz...Gurursuz olmayı beceremeyeceğim belki bir daha asla...öldürdünüz onu...öldürdünüz beni...ben sizin yaşamınıza uygun olamadım.İçimde bir küçük kız vardı...Ben onunla doğmuştum...O ölmesin istedim.Ne istediniz bizdennn...Ne istediniz ondan...Ne istediniz benden.... Bitti...
    Şimdi kına yakın...
    İstemediğiniz bir masumiyet can çekişiyor...
    İdam ediliyor kendi mahkemelerinde kendi yargıları sonucu...
    Bitti
    Bitirdiniz...
    Herşey bitti...

Kürek çekmiyorum artık nefret akıntılarınıza karşı(!).. boğulayım nefretinizde ne farkeder içimdeki hırçın kız gittikten sonra...Yalnız o gitmedi ben de gittim kalan siluetimdir...

Cinâyêt Kokuyor Gözyâşlarım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. banyodaki havlular niçin çabucak kokuyor?

banyodaki havlular niçin çabucak kokuyor?

Banyodaki havlular yıkanıldıktan sonra, yani vücudumuz tertemiz iken kullanılır ve sadece vücudumuza değerler. Buna rağmen birkaç gün içinde bu havlular kokmaya başlarlar. Bunun sebebi vücudumuz değil vücudumuzdaki ölü deri hücreleridir. İstediğimiz kadar bol su ve sabunla yıkanalım, su ile birlikte kirlerin ve bakterilerin gittiğini zannedelim, yine de vücudumuz üstünde ölü deri hücreleri...
  2. Sebzeler pişerken kötü kokuyorsa

Sebzeler pişerken kötü kokuyorsa

Bazı sebzeler pişerken etrafa pek de hoş olmayan kokular saçabilir... Özellikle de soğan, sarmısak, karnabahar ve lahana gibi içinde keskin koku veren kükürtlü maddeler bulunanlar…Peki bu kokulardan nasıl kurtulucaz... Pişirme esnasında soğan ve sarmısakta bu koku hafifler ancak lahana ve karnabaharda pişirme süresi uzadıkça koku da artar. Aslında bu problemi çözmenin yolu oldukça...

Sayfayı Paylaş