gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Çin'de 44 katlı otel kül oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Çin Merkez Televizyonu'nun komşu olduğu Pekin'in lüks ''Mandarin Oriental Oteli'' yandı.

Çin'in başkenti Pekin'de, Çin Merkez Televizyonu'nun (CCTV) komşu olduğu, yapımı süren 44 katlı ''Mandarin Oriental Oteli'' yandı.

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, ''Çin Yeni Ay Yılı'nın Fener Bayramı'' için hazırlanan havai fişeklerin alev alması yangını büyüttü. Ölen ya da yaralanan olduğuna ilişkin henüz bilgi verilmedi.

CCTV'nin Pekin'deki dev kulesi yangından zarar görmedi. Lüks Mandarin Oriental Oteli'nin açılışının bu yıl yapılması planlanmıştı.

Çin'de 44 katlı otel kül oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Küllere Dönsemde Ateşim Sen Ol

Müslüm Gürses - Küllere Dönsemde Ateşim Sen Ol

müslüm gürses küllere dönsemde ateşim sen ol küllere dönsemde ateşim sen ol sönmesin gönlümün ümit çırası nasılsa cehennem senden sonrası bendeyse sevipte yanma sırası müslüm gürses indir sönmesin gönlümün ümit çırası Evmek İstİyorum Senİ Delİce BÜtÜn BenlİĞİnle BenlİĞİme DoĞ Yak Benİ Sevgİlİm Delİcesİne KÜllere DÖnsemde AteŞİm Sen Ol SÖnmesİn GÖnlÜmÜn Ümİt Çirasi Nasilsa Cehennem Senden...
  2. Engellilerin oteli oldu

Engellilerin oteli oldu

Türkiye’nin ilk Avrupa’nın en büyük engelli oteli, Marmaris’te açıldı. Bedensel engelliler için yaptırılan otel, yurtiçi ve yurtdışından gelen engellilere tatil imkanı sunuyor. Marmaris'te bedensel engelliler için yaptırılan Türkiye'nin ilk, Avrupa'nın ise en büyük oteli olan ''Türkiye Engelliler Merkezi'', yurt içi ve dışından gelen engellilere tatil imkanı sunuyor. Marmaris'in İçmeler...
  3. Çin'de 13 bin bebek zehirli mama yüzünden hastanelik oldu

Çin'de 13 bin bebek zehirli mama yüzünden hastanelik oldu

Çin’de, 4 çocuğun ölümüne neden olan bozuk mama skandalının ortaya çıkarılmasından sonra Çin Sağlık Bakanlığı, 13 bin kadar çocuğun hastanede olduğunu açıkladı. Yeni Çin haber Ajansı’nın bildirdiğine göre bakanlık, bozuk mama yüzünden hastaneye kaldırılan çocukların sayısını 12 bin 892 olarak açıkladı. Hükümet tarafından açıklanan toplam hasta çocuk sayısı 53 bin. Son haftalarda hastaneye...
  4. KUL oldum... Gül oldum...Yandım KÜL oldum...

KUL oldum... Gül oldum...Yandım KÜL oldum...

sana kul olmaya geldim allahım sana kul olmaya geldim allahim allahım sözleri ilahisi ilahi dinle Ben kalbimi dünyanın dert duvarları arasında ezdirdim... Çok özledim sonsuz genişliğini secdelerin... Ben ruhumu zehir parmaklıklar ardında tutuklu bıraktım... Öyle çok susadım ki ilk tekbirin;dudağımdan içtiğim serinliğe... Ben bencilliğin dehlizlerinde ümitsizce...
  5. Çin'de grizu faciası: 35 ölü, 44 mahsur

Çin'de grizu faciası: 35 ölü, 44 mahsur

Dünyanın en çok maden faciası yaşanan ülkesi Çin'de bir kömür madeninde grizu patlamasında sonucu 35 maden işçisi öldü, 44'ü madende mahsur kaldı. Devlet İşçi Güvenliği İdaresinden yapılan açıklamada, Çin'in orta kesimlerindeki Henan bölgesinin Pingdinshan kentindeki maden ocağında meydana gelen patlama sırasında yeraltında 93 işçinin çalıştığı belirtilerek, işçilerden 14'ünün madenden...

Sayfayı Paylaş