gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çin'de maça gitmek böyle birşey:)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en kalabalık ülkesinin Çin olduğunu bilmeyen yoktur sanırsam içinizde. Bir düşünsenize bu kadar kalabalık olan bir ülkede futbol maçına gittiğinizi bakın ortaya nasıl görüntüler çıkıyor:D [​IMG][​IMG][​IMG]

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    oooooooooooooooooooooo maşallah

3. sosyal kelebek

sosyal kelebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ayy war ya iyi kıtlık çıkmıyo o ülkede 8))

Çin'de maça gitmek böyle birşey:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayak alfabesi diye bir şey duydunuz mu? İşte böyle birşey

Ayak alfabesi diye bir şey duydunuz mu? İşte böyle birşey

mu alfabesi alfabe çeşitleri dilsizler alfabesi dilsiz dilsizlerin Böyle bir resme rastladım ama ne kadar gerçektir bilemiyorum. Google'da bir arama yaptım, bu alfabe ile ilgili bir bilgi çıkmadı. Ama resimdeki figürler bana gerçekçi geldi. Duyan, bilgisi olan varsa paylaşsın...
  2. Bilgelik Böyle Birşey

Bilgelik Böyle Birşey

bilge resimleri Bilge kişi denilce aklıma uzun, ak sakallı, cübbeli vs.Yani hacı hoca gibi kişiler aklıma geliyor:)Ama aslında öyle değilmiş:)Şu yazıyı okuduktan sonra anladım.Bilgelik böyle birşey işte.... Bilgelik Böyle Bir Şey Bir zamanlar, bilgeliğiyle meşhur olan ve bildiklerini öğrencilerine de aktaran bir alim vardı. Bu alim, aynı zamanda bir tacirdi ve adamları vasıtasıyla uzak...
  3. türk olmak böyle birşey...

türk olmak böyle birşey...

türk olmak böyle birşey türk olmak böyle bişey > Terliği parmakları dısarı taşırarak giymektir > Döner ile ayranı aynı anda bitirebilmektir > Siteler...i mahkeme kararı ile kapattırmaktır > Gaz kaçaklarını 'çakmak' ile kontrol etmektir > Hayatında en az bir kere kahvehane'ye gitmektir > Araba kaymasın diye tekerleğin altına taş koymaktır > Tiki olan insanlarla ustalıkla...
  4. Deha olmak böyle birşey

Deha olmak böyle birşey

mimar , sinan , deha , şehzadebaşı cami , mimari , ile ilgili bilgiler bu yazımızda DEHA OLMAK BÖYLE BİRŞEY Mimar Sinan eseri olan Sehzadebasi Cami'nin 1990'li yillarda devam eden restorasyonunu yapan firma yetkililerinden bir insaat muhendisi, caminin restorasyonu sirasinda yasadiklari bir olayi tv'de soyle anlatmasti. Cami bahcesini cevreleyen havale duvarinda bulunan kapilarin uzerindeki...

Sayfayı Paylaş