gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çingene çalar kürt oynar ne demek ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Annem bazen çingene çalar kürt oynar lafını çok kullanıyor ama ne demek deyince söylemiyor. Ben de size sormak istedim :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Bu deyim daha çok karışık ve içinden çıkılmaz durumlar için kullanılır.

"Şu evin dağınıklığına bak; Çingene Çalıyor Kürt Oynuyor."

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bende tam tersi biliyom kürt çaalar çingene oynar :D:D

TİTAN bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Bizde ev Varel gürül olunca derler.... Kargasa olunca söylenir....

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de kürt çalıyor çingene oynuyor diye biliyorum ama aynı anlama gelir herhalde hahaha

çingene çalar kürt oynar ne demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çingene

Çingene

Bu rüyayı gören genç bir erkekse, beklenmedik bir seyahate, orta yaşta bir kimse ise para kaybına işarettir . Bekar bir kadın için bu rüya mutlu bir evliliğe, evli bir kadın ise gizli bir şeyler öğreneceğine işarettir . Rüyayı gören orta yaşlı biri ise para kaybına işaret eder . Bekar bir kadın için bu rüya güzel bir evliliğe yorumlanır. Evli bir kadın için ise gizli sırlar öğreneceğine...
  2. ßurHan aLtınTop Lost da oynarsa neler olur

ßurHan aLtınTop Lost da oynarsa neler olur

kate yiivrum nasılsın? -ama beni neden aranıza almıyosunuz? -tabii oynarım. benim ata siporum golftür zaten. -rose bacım sen akapuntur yapabiliy misin ki? -sawyer be hadi be hacı be yalnızca jin'i azıcık tokatlayacaksın ne olur ki ya? sen benim bu adadaki en yakın dostumsun ya... sen irisin güçlüsün. bak bu adam çok pis tahtu bana. -sen benim sırtımı haşu hırt hırt, ben senin sırtını...
  3. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  4. Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Bu sayfa; Dejavu Nedir? Ne Demektir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda duymuş, sosyal medyada rastlamış, gazetede okumuş ve hala ne demek olduğunu bilmiyorsanız, buyrun makalemize, bakalım dejavu ne demekmiş?... Dejavu Türkçe anlamı “daha önceden görmek” olan Fransızca bir kelimedir. Neden dejavu gördüğümüze dair çok çeşitli görüşler olsa da bilimsel...
  5. Bonzai Nedir, Ne Demektir?

Bonzai Nedir, Ne Demektir?

bonzai nedir, bonzai ne demektir, bonzai hakkında Sevgili melekler, son günlerde ne yazıkki pek çok gencin ölümüne sebep olan ve ismini yeni yeni duyduğumuz bonzai nedir, insan sağlığını nasıl etkiler sizlere bilgi veriyoruz... Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin...

Sayfayı Paylaş