gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çinko İhtiva Eden Gıdalar Hangileridir ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Çinko İçeren Besinler İçinde Çinko olan besinler

İnsan sağlığı için önemli olan maddelerden biri de çinkodur melekler :) Bu yazımızda sizlerle çinko içeren gıdaları paylaşıyoruz :)

Çinko birçok gıdada bulunabilir. Karides, istiridye, balık, et, karaciğer, buğday tohumu, kabak çekirdeği, ayçiçeği çekirdeği, tüm tahıllar, ceviz, badem, yumurta, peynir ve süt çinko içeren yiyecekler arasındadır.

Çinko İhtiva Eden Gıdalar Hangileridir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasta Eden Gıdalar

Hasta Eden Gıdalar

gida, tüketim, hastalik, salam, zararlari, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Hasta eden gidalar Salam, sosis ve sıcak sosisli sandviç gibi işlenmiş et yemenin kalp ve şeker hastalığı riskini artırdığı belirlendi. Harvard Halk Sağlığı Okulu`nda görevli araştırmacılar, salam, sosis, pastırma, sıcak sosisli...
  2. E Vitamini Olan Gıdalar

E Vitamini Olan Gıdalar

E Vitamini Olan Gıdalar hangileri? Kızlar e vitaminin faydalarını ve e vitaminin olduğu gıdaları yazın bana diyor ve şimdiden de teşkkür ediyorum emeğiniz için sağolun
  3. Hücre Yenileyici Gıdalar Hangileridir ?

Hücre Yenileyici Gıdalar Hangileridir ?

Hücre Yenileyici Besinler nelerdir Hücre Yenileyici yiyecekler Yaş geçtikçe hücrelerin yenilenmesi daha büyük önem taşır melekler :) BU sebeple makalemizde bahsedeceğimiz besinleri tüketmeniz, vücudunuzun hücre yenilemesi açısından büyük önem taşıyor :) Midye Herkesin yemesi gereken bir besindir.Parlak saçlar istiyorsanız ve tırnaklarınız kırılgansa mutlaka istiridye yemelisiniz....
  4. A Vitamini İhtiva Eden Şifalı Bitkiler Hangileridir?

A Vitamini İhtiva Eden Şifalı Bitkiler Hangileridir?

a vitamini nelerde bulunur a vitamini hangi besinlerde bulunur A Vitamini İçeren Besinler nelerdir Sağlıklı bir vücut için gerekli olan vitaminlerden A vitamini içeren besinler ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) A vitamini içeren besinler, hayvansal ve bitkisel besinler olmak üzere iki gruptadır. A vitamini içeren hayvansal besinler : Balık yağı, yumurta, süt, karaciğer,...
  5. Uyumaya Yardımcı Gıdalar Hangileri?

Uyumaya Yardımcı Gıdalar Hangileri?

uyumaya yardımcı gıdalar, uyumaya yardım eden besinler, uykusuzluk için gıdalar Sevgili melekler, akşam yemeğinde proteini fazla kaçırıp rahatsız olduysanız, uyku uyumanız imkansızdır. Kaçan uykunuzu getirebilmenize yardımcı olabilmek için bazı gıdalardan yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte yatmadan 2 saat önce tüketeceğiniz ve uykunuzun gelmesine yardımcı olacak gıdalar......

Sayfayı Paylaş