gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Çinko

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada çinko görmek mal ve servetle yorumla-nir.

Çinko konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annelerde Çinko Yetersizliği

Annelerde Çinko Yetersizliği

Annelerde Çinko Yetersizliği Annelerin yüzde 70`inde bebeğin gelişmesi açısından büyük önem taşıyan çinko yetersizliği görülüyor. Beslenme Çok Önemli TÜBİTAK tarafından yapılan bir araştırmaya göre, Türkiye`de annelerin hamilelik döneminde yeterli düzeyde beslenmediği ortaya çıktı. Uzmanlara göre, annelerin yüzde 70`inde bebeğin gelişmesi açısından büyük önem taşıyan çinko yetersizliği...
  2. çinko eksikliği olan çocuk büyüyemiyor

çinko eksikliği olan çocuk büyüyemiyor

Ordu Üniversitesi (ODÜ) Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zekai Tarakçı, çinko minerali eksikliği yaşayan çocuklarda büyüme geriliğinin baş gösterdiğini söyledi. Yrd. Doç. Dr. Zekai Tarakçı yaptığı açıklamada, tahıla dayalı beslenmenin yüksek olduğu Türkiye'de gelir düzeyi düşük insanların büyük ölçüde çinko minerali eksikliği yaşadığını belirtti. Bu...
  3. Çinko İhtiva Eden Gıdalar Hangileridir ?

Çinko İhtiva Eden Gıdalar Hangileridir ?

Çinko İçeren Besinler İçinde Çinko olan besinler İnsan sağlığı için önemli olan maddelerden biri de çinkodur melekler :) Bu yazımızda sizlerle çinko içeren gıdaları paylaşıyoruz :) Çinko birçok gıdada bulunabilir. Karides, istiridye, balık, et, karaciğer, buğday tohumu, kabak çekirdeği, ayçiçeği çekirdeği, tüm tahıllar, ceviz, badem, yumurta, peynir ve süt çinko içeren yiyecekler...
  4. bebeklerde çinko eksikliği nasıl anlaşılır

bebeklerde çinko eksikliği nasıl anlaşılır

Merhabalar, yeni bebek sahibi oldum.Çok acemiyim ve boş zamanlarımda bebeklerle ilgili sürekli araştırma yapıyorum.Acaba bbeklerde çinko eksikliği nasıl anlaşılır ona kafam takıldı.Yardım edermisiniz ?
  5. Hamilelikte Çinko Eksikliği olanlar

Hamilelikte Çinko Eksikliği olanlar

gebelikte çinko eksikliği,hamilelikte çinko eksikliğinin belirtileri,gebelikte çinko eksikliğinin belirtileri,hamilelikte çinko eksikliği neden olur,gebelikte çinko eksikliği tedavisi hakkında bilgiler Eski bir gelenek olan kundaklama tekrar popülerite kazandı. Bir dönem tüm bebekler doğumdan sonra aylarca kundaklanırken, sonradan kalça çıkığına eğilim yaratması nedeni ile tıp otoriteleri...

Sayfayı Paylaş