gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Çinli bir bilgenin erkeklere 5 ögüdü...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

:sinir: Tabi canimmmm, baska arzunuz varmi :sinir: ? dedirten bir yazi Meleklerim :D:D:D buyrun :D

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu söyleyeni bulacan agzını burnunu kıracan bir daha söyleyemez Emegine saglık

3. gönülll

gönülll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 taneye gerek yok bunlrın hepside bende var ::D:D:D:D:D

Çinli bir bilgenin erkeklere 5 ögüdü... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir bilgeye sormuşlar

Bir bilgeye sormuşlar

Bir bilgeye sormuşlar: - Bir insanın zekasını nereden anlarsınız ? - Konuşmasından. - Ya hiç konuşmazsa ? O kadar akıllı insan yoktur ki !.. *** Bir bilgeye nasıl bu kadar doğru kararlar alabildiğini sormuşlar, "Deneyim" demiş. O deneyimi nasıl kazandın, diye sormuşlar "Hatalarımla" demiş *** Bir bilgeye sormuşlar: Efendim canınız ne istiyor ? Bilge cevaplamış: Canım...
  2. bir bilgeye sormuşlar

bir bilgeye sormuşlar

Bir bilgeye sormuşlar: "Efendim, dünyada en çok kimi seversiniz? "Terzimi severim," diye cevap vermiş. Soruyu soranlar şaşırmışlar: "Aman üstad, dünyada sevecek o kadar çok kimse varken terzi de kim oluyor? O da nereden çıktı? Neden terzi?" Bilge, bu soruya da şöyle cevap vermiş: "Dostlarım, evet ben terzimi severim. Çünkü ona her gittiğimde, benim ölçümü...
  3. Bir erkeği açmanın 5 Yolu

Bir erkeği açmanın 5 Yolu

BİR ERKEĞİ AÇMANIN 5 YOLU Sevdiğiniz adam suskunsa, onu yola getirmek o kadar da zor değil... Yol 1: Gerçek erkekler reddedilmeyi hisseder,gerçekten! Bu doğru. Bir çok kadınların onları eleştirdiğini hisseder ve bu yüzden açılmaktan, birilerinin onlara gülmesinden, onları reddedilmiş ve aşağılanmış olarak bırakmasından korkarlar. Kadınlar bir erkeğin egosunu ve kimlik duygusunun...
  4. Bilge Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Bilge Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

İlçe: Keçiören Adres: Yunus Emre Caddesi Yeşilay Sokak No:24...
  5. Bir erkeği kendinize bağlamanın 5 yolu

Bir erkeği kendinize bağlamanın 5 yolu

bir erkeği geri kazanmanın yolları erkeğe atılacak mesajlar bir erkeği tekrar kazanmanın yolları eski erkek arkadaşını geri kazanma eski erkek arkadaşı kazanma Erkekler, hayatı paylaşabilecek birini bulmanın sadece şehvetli bir bakıştan geçmediğini iyi biliyor. Tam bu noktada sizin becerileriniz devreye giriyor. hadi bakalım.............. . 1) Motivasyonunuz/ Becerikliliğiniz Yeni nesil...

Sayfayı Paylaş