gebe
  1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63

Çinli kadınların ilginç ayak kültürü

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

çinli kadınların ilginç ayak kültürü [​IMG]

iğrenç bir görüntü o nedir arkadaş ya kadının ayağının ne şekli belli ne şemali :abo:

CeMoŞ ve asiruki bunu beğendi.
  2. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

hebiliyom gı ben bunu ama bakamıyodum sayende midem bulandı böğkkkkk allah iiliğini versin emi melooooooooooooo

MeLOo bunu beğendi.
  3. beyazlale

beyazlale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Iyyyyy bu neeee bi insan neden kendine böle bişey yaparkiii.

MeLOo bunu beğendi.
  4. siyahinci50

siyahinci50 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    eşim ve çocuklarımın oldu heryerde yaşarım
    kız ne yapmış bunlar ayaklarına yazık be

MeLOo bunu beğendi.
  5. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    mal mı bunlarr... böğğyykkkk yaniii..

6. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    sağol cınımm :D:D kadının parmakları dönmüş ya neymiş orda küçük ayaklı kadın makbulmuş bunlar papuçsuz gezmiyolardır kesin adam o ayağı göre kaçar zaten :haha:

7. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    ALLAHIM yaaa 37-38 numara ayaklarım ile mutluyum ben :D:D o ayağı gören kaçar zaten hahaha

Çinli kadınların ilginç ayak kültürü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çinli Kadınların Küçük Ayak Sırları

Çinli Kadınların Küçük Ayak Sırları

çinli kadınların güzellik sırları çinlilerin güzellik sırları çinlilerin ayakları çin küçük ayak koreli kadınların
  2. Kadınların ayak şifresi

Kadınların ayak şifresi

kadın ayakları büyük ayaklı kadınlar kadin ayaklari kadın ayağı en büyük ayağı Kızlar ben bu şifreleri duyunca hemen 10 üzerinden 10 verdim:DÇünkü hepsi harfi harfine doğru:DKızmayın bana sizleri deşifre ettiğim için ama durum bu kızlar:D Biz kadınlar böyleyiz işte duygularımızı saklayamıyoruz.Bir şekilde ifade ediyoruz.Ama ayakla ifadeye gelince inanın hiç bu açıdan düşünmemiştim:DMeğer bizi...
  3. Kadınların ayak hareketlerinin anlamı

Kadınların ayak hareketlerinin anlamı

el hareketlerinin anlamları el hareketlerinin anlamı hareketleri ve anlamları kadın anlamı hareketlerin Acaba bu hareketleri anlayan tek bir erkek gösterebilirmisiniz bana? :D Tek ayak hareketimizi bırakın tek tek anlatmakla bile anlamayan o kadar çok erkek varki.:shootout: 1. Kadın ayaklarını erkeğe doğru uzatıyor. Anlamı: Karşısındaki erkekten hoşlanıyor. 2. Kadın ayaklarını birbirine...
  4. Li Hongfang İsimli Çinli Kadının Kafasında Tam 70 Tümör Bulundu....

Li Hongfang İsimli Çinli Kadının Kafasında Tam 70 Tümör Bulundu....

Kafasında 70 Tümör Bulunan Çinli Kafasından 70 Tümör Çıkartılan Çinli Kadın Hayatta tam görmediğim ne var diyorum işte birşey daha çıkıyor..Allah göstermesin ama işte insanların kendi elleriyle yok etmeye devam ettikleri bu dünyanın sonuçları bunlardan ibaret....İşte kafasında tam 70 tümör bulunan Çinli kadının dramı.... Kafasından 70 Tümör Çıktı Kafası tümörlerle kaplı olan Li...
  5. Sakallı Kadından İlginç Açıklamalar!

Sakallı Kadından İlginç Açıklamalar!

sakallı kadın, sakalları olan kadın, sakalı çıkan kadın Sevgili melekler, özgüven bu olsa gerek! İngiltere'de yaşayan ve polikistik over sendromu rahatsızlığı nedeniyle sakalları çıkan kadın, kendini böyle daha çekici hissettiğini söyledi. İngiltere’de 23 yaşındaki öğretmen Harnaam Kaur polikistik over sendromu nedeniyle ergenliğe adım attığından beri çıkan gür sakallarını kesmeyi...

Sayfayı Paylaş