gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Cinnet geciren ögrenci...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Valla ne yalan söylim Meleklerim :D Ben bu ögrencinin piskolojisini cok iyi anliyorum, nedenmi ? :D
    Benimde kagitlarin bundan farki yoktuda ondan :D:D

Ve sanirim matematik ile alakasi olmayan herkes, ne demek istedigimi cok iyi anlayacak :tik:

neyse resmimimize gecelim :D:D:D

Iste cinnet geciren ögrenci :D:D

:laugh::laugh::laugh::laugh:​

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha:ayy süperr sonunda kara köküne asmış kendini:D:Döldüm yaa süperr:haha:

Cinnet geciren ögrenci... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ögrenci evi

ögrenci evi

ögrenci evi öğrenci evi
  2. profesöre cinnet geçirttiren ögrenci

profesöre cinnet geçirttiren ögrenci

Üniversite yemekhanesine giren bir ögrenci tüm yerler dolu oldugundan gidip üniversite profesörünün oturdugu masaya oturmus. Profesör kaslarini çatarak: -Okuzler ve kuslar ayni masada oturamaz! Ogrenci: -O zaman ben ucuyorum... Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve sinavini basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis. Yanliz sinavda ogrenci tum sorulari mukemmel bir...
  3. tabudan kırıp geciren diyaloglar :)

tabudan kırıp geciren diyaloglar :)

TABU OYNARKEN GEÇEN KOMiK KONUŞMALAR kelime: mini etek erkek: hani sen hep giyersin de, ben sana giyme derim ya.. kız: don! topluluk: ohaaaaa! kelime : araba -murat ın en sevdiği şey ne? -karı? -hayır. başka -seks? -hayır, hatta geçen gün değiştirdi. -haaa araba. kelime:sümüklüböcek -hani bi hayvan var spiral $eklinde bi kabuğu var -salyangoz -hah ona çok benziyo.ama sen nezle olunca ne akar...
  4. Ögrenci Kimdir

Ögrenci Kimdir

Ögrenci kimdir biliyonuz mu ahhhh ögrencilik ahhhh bitmez tükenmez bişeyy cok merak ediyorsanız işte ögrencinin anlamı bilmeyen veya yanlıs ögrenmiş olanlar için gerceklerrrrr :D:D:D:D Öğrenci 16 yıl uzunluğunda, 832 hafta çapında, 170 ay genişliğinde, 'tünaydın' ile yatıp 'iyi dersler' ile kalkan disiplin ile uslanan, tost ile beslenen , önlük ile süslenen eski model 6 ders 5 tenefüs...

Sayfayı Paylaş