gebe
  1. srcu

srcu Forum Okuru

Cinsel ilişkide acıma acı hissetmek olur mu bu ne demektir ?

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında srcu tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım ben cinsel ilişki yaşarken inanılmaz acı çekiyorum 9 aylık evliyim hala acı geçmiş değil. Tam olarak ilişyki yaşayan ve acı hissedenler bana yardımcı olabilir mi ne yapmam gerekiyor ? İlişkimde acı çekiyorum tavsiye edeceğiniz önereceğiniz bir şey var mı ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
Cinsel ilişkide acıma acı hissetmek olur mu bu ne demektir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu ne büyük acı

Bu ne büyük acı

Ne bayram tatiliydi ama? Tüm Türkiye"nin burnundan geldi. Hangi bir acıdan bahsetsem ? Bayram tatilinde Almanya"nın Frankfurt şehrindeydim. Biz köşe yazarları bazen işin kolayına kaçarız. Bayramı, tatili bahane eder birkaç günlük stok yazı yazar, gideceğimiz yere gideriz. Ben de bu bayram tatilinde yurt dışına çıkacağımdan iki günlük yazımı yazmış, gazeteye göndermiştim. Sen misin...
  2. Hamileyken göbek çevresinde acıma hissi olur mu?

Hamileyken göbek çevresinde acıma hissi olur mu?

karın acıması hamilelikte karın acıması gebelikte hamilelikte göbek gebelikte göbek çevresinde ağrı Kızlar size birşey danışmam gerek.Belki çok saçma gelebilir ama kafam karıştı.Daha önceden konu açmıştım 2 hafta önceden adet sancısı başlar mı diye.Daha önceden hiç 15 gün önceden karnım hiç ağrımazdı.Bu ay 15 gün karın ağrısı çektim.Sürekli adet olacakmışım gibi hissediyodum.Akıntım da...
  3. yardımcı olur musunuz çok acı çekiyorum :(:(

yardımcı olur musunuz çok acı çekiyorum :(:(

çok sevdiğim bi çocuk var o da beni sevio eminim buna ama o kadar karışık bi durum var ki..1 sene önce bu çocuk beni sevdiğini söyledi ben bi başkasıyla beraberdim ama ayrılmayı falan düşünüodum sallantıda bi ilişkiydi yani..sevdiğim çocuk(hazim) çok gözyaşı döktü benim için sabırla bekledi ama ben ona güvenemediğim için ayrılmamştım sevgilimden..neyse işte bu durum canıma tak etti şubat...
  4. Dost Acı Söyler Ne Demek?

Dost Acı Söyler Ne Demek?

dost acı söyler atasözünün açıklaması dost acı söyler nedemek Atasözlerimizin hepsi derin anlamlar içeriyor elbette ama içlerinde gerçekten en güzellerinden biri de ''Dost acı söyler'' sözüdür melekler :) Size bu atasözü ne demek, izah etmeye çalışalım.. :) Dost sevilip güvenilen, yakın arkadaş, gönüldaş, iyi görüşülen kimsedir. Dostlar hiçbir çıkar kaygısı gütmeden yaklaşırlar insana....
  5. Kiracıma dava açtım ne zaman tahliye olur ?

Kiracıma dava açtım ne zaman tahliye olur ?

Kiracımla sonunda papaz olduk ve dava açtım.Bir türlü tahliye etmiyor evi.Şimdi dava da açtığıma göre acaba ne zaman tahliye edebilir?Prosedür nasıl ?

Sayfayı Paylaş