gebe
  1. PELİN SU

PELİN SU Forum Okuru

cinsel ilişkide kanama

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında PELİN SU tarafından paylaşıldı.

cinsel ilişki sırasında kanamam olmuş ben bunu duşda farkettim ve birazda duşta kanadı bunun sebebi ne olabilir hamilelik şüphelerim vardı en az iki haftalık bu düşük olabilirmi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    En garantili durum gebelik testi yada uzman doktor kontrolü olacaktır. İki haftalık diyorsunuz peki test yaptınızmı yaptıysanız sonuç nedir? Cinsel ilişkide zorlamalarda hafif kanamalar yapabileceği için net bir şey söylemem mümkün değil

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , sorunuzu eksiksiz sorarsanız size yardımcı olmaya çalışırız.

cinsel ilişkide kanama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hac da ve Umre de cinsel ilişki yasak mıdır?

Hac da ve Umre de cinsel ilişki yasak mıdır?

Hac için ihrama giren kişinin, ihramda iken yapması yasak olan şeyler, umre için ihrama giren kişi için de yasaktır. İhramda iken bu yasaklardan birisini yapan kimseye, hac için ihramda iken aynı yasağı işleyen kimse için gerekli olan ceza gerekir. Hacca veya umreye niyetlenen kimsenin “mikat” denilen yerlerden itibaren, daha önce mübah olan bir takım fiilleri kendisine haram kılmasıdır....
  2. Hamileyim eşimle birlikte olmamda sakınca varmı?

Hamileyim eşimle birlikte olmamda sakınca varmı?

Gebeliğiniz yolunda gittiği sürece cinsel yaşamda kısıtlama yapacak herhangi bir sebep yoktur. Üstelik hormon düzeylerindeki artış nedeniyle daha kolay uyarılabileceğinden ve doğum kontrol kaygısı olmadığından çoğu kadın için daha zevk verici olabilir. Gebelik süresince cinsel istek ve beklentiler kişiye göre değişiklik gösterir. Fakat birçok kadında hamileliğin ilk aylarında ve son...
  3. Birliktelik sonrası lekelenmem oluyor nedeni nedir?

Birliktelik sonrası lekelenmem oluyor nedeni nedir?

Cinsel ilişki sırasında veya ilişkinin ertesi gününe kadar ortaya çıkan vajinal kanamalar,önemli hastalıkların habercisi olabilir,bu tarz bir vajinal kanama yaşadıysanız mutlaka jinekolojik muayenenizi ertelemeden yaptırın. En olası neden,klamidya adını verdiğimiz mikroorganizmanın rahim ağzını enfekte etmesiyle olur,klamidya rahim ağzı enfeksiyonu olan servisit durumuna yol açar,rahim ağzı...
  4. Cinsel ilişkide acıma acı hissetmek olur mu bu ne demektir ?

Cinsel ilişkide acıma acı hissetmek olur mu bu ne demektir ?

Arkadaşlarım ben cinsel ilişki yaşarken inanılmaz acı çekiyorum 9 aylık evliyim hala acı geçmiş değil. Tam olarak ilişyki yaşayan ve acı hissedenler bana yardımcı olabilir mi ne yapmam gerekiyor ? İlişkimde acı çekiyorum tavsiye edeceğiniz önereceğiniz bir şey var mı ?
  5. 1 aylık hamilelikte cinsel ilişki bebeğe zarar verir mi

1 aylık hamilelikte cinsel ilişki bebeğe zarar verir mi

1 ayliq hamileyken cinsi iliskiye girilirmi.hamileliye zarari varmi acaba ?

Sayfayı Paylaş