gebe
  1. nmnmnm

nmnmnm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cinsiyet belirleme erkek ve kız bebek belirleme yöntemi

Konu, 'Gebelik' kısmında nmnmnm tarafından paylaşıldı.

cinsiyet belirleme merhaba bebek istiyoruz.1 oğlum var,
    diğerinine Allah nasip ederse kızım olsun istiyorum
    acaba belirleme şansım varmı bilmiyorum
    doğum tarihim 20.08.1987
    son adet tarihim 06.11.2011
    aralık ocak gibi hamile kalmayı düşünüyorum yada nisan dan sonra ne yapmalıyım nasıl belirleyebilirim.. cevap yazarsanız sevinirim...

cinsiyet belirleme erkek ve kız bebek belirleme yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cinsiyet belirleme erkek ve kız belirleme

cinsiyet belirleme erkek ve kız belirleme

cinsiyet belirleme bende hamileyim bebegimin cinsiyetini merak ediyorum 20mayis 1979 dogum tarihim 8aralik 2010 adet tarihim
  2. Eski Mısırlılar döneminde yapılan gebelik testi bebeğin cinsiyetını belirleme yöntemi

Eski Mısırlılar döneminde yapılan gebelik testi bebeğin cinsiyetını belirleme yöntemi

cinsiyet belirleme yöntemleri yolları ve yorumları Eski çağlarda Hamilelik testi ve Bebeğin Cinsiyeti Nasıl belirlenirmiş buyrun okuyun çok şaşıracaksınız::baby: Mısırlıların kullandığı yöntemde, doğacak bebeğin cinsiyeti de önceden tesbit edilebiliyordu. Hamile kadının sabah ilk idrarıyla sulanan tohumlardan, buğday taneleri daha önce filizlenirse bebeğin erkek, arpa taneleri daha önce...
  3. Bebeğimin cinsiyetini belirleme şansım var mı ?

Bebeğimin cinsiyetini belirleme şansım var mı ?

Arkadaşlar bazı forumlarda okuyorum bebek cinsiyeti belirlenebilir diye, ben inanmıyorum ama sizler ne diyorsunuz? Bebek cinsiyetini belirleyebilirmiyiz?
  4. Cinsiyet Belirleme Yöntemi Shettles Metodu!

Cinsiyet Belirleme Yöntemi Shettles Metodu!

shettles yöntemi nasıl uygulanır, shettles yöntemi ile cinsiyet belirleme, bebeğin cinsiyetini belirlemek Çiftler evlendikten bir süre sonra bebek sahibi olmak isterler ve bunun için de bir takım yöntemlere başvururlar. Öncelikle doğacak bebeğinizin cinsiyeti ne olursa olsun hayırlı ve sağlıklı bir bebek olması herşeyden daha çok önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Erkek çocuğu olanların...
  5. İbrahim Saraçoğlu bebek cinsiyeti belirleme

İbrahim Saraçoğlu bebek cinsiyeti belirleme

Gebelikten önce uygulanan bazı yöntemlerle ve tekniklerle bebeğin cinsiyetinin belirlenmesi eski tarihlerden günümüze kadar hep ilgi çeken bir konu olmuştur. Bundan dolayı her toplumda bu konu ile ilgili türetilmiş, halkarasında anlatılan çeşitli teknikler vardır. Ancak gerçek şu ki bu anlatılan önerilerin hiçbirisinin bebeğin cinsiyetini belirleme konusunda etkili olduğuna dair bir kanıt...

Sayfayı Paylaş