gebe
  1. nazlimmm

nazlimmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cinsiyet belirleme yöntemleri nelerdir

Konu, 'Gebelik' kısmında nazlimmm tarafından paylaşıldı.

cinsiyet belirleme cinsiyet belirleme testi
    18.01.1984 doğumluyum
    son adet tarihim 31.05.2009
    28 günde bir oluyordum
    şuan 19 haftalık hamileyim

2. eylulll45

eylulll45 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim tahminim bebişin erkek.

3. ayten yekli

ayten yekli Forum Okuru

Dogum.tarihim.21.06.1985.regl.tarihim.11.01.2014

cinsiyet belirleme yöntemleri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cinsiyet belirleme nasıl yapılıyor

cinsiyet belirleme nasıl yapılıyor

cinsiyet belirleme cinsiyet hesaplama cinsiyet belirleme testleri belirleme testi cinsiyyet bebeyin cinsiyyeti :baby:hamile kalmayı düşünüyorum ama kız çocuğum olmasını diliyorum.belirli yöntemler varmış bilen varmı aranızda acaba_?
  2. İntelligender cinsiyet belirleme testi

İntelligender cinsiyet belirleme testi

İntelligender testi nedir,İntelligender testi kullananlar,İntelligender testi nerde satılır,İntelligender testi doğru sonuç verirmi,İntelligender testi hakkında bilgiler Testi Ne zaman Uygulanabiliyor… Hamileliğinizin 10. Haftasından itibaren testi uygulayabilirsiniz . Test anne adaylarının bebeğin cinsiyetini belirlemek için 20.haftada yapılan ultrason sonucunu beklemelerine gerek...
  3. cinsiyet belirleme yöntemleri

cinsiyet belirleme yöntemleri

selam melekler cinsiyet belirlemenin mükün olduğunu duydum aranızda cinsiyet belirleme yöntemleri deneyip başarılı olanlar varsa deneyimlerini benimle paylaşabilirmi gerçekten bebeğin cinsiyetini önceden belirlemek mükün oluyormu bununla ilgili bilgi verirseniz çok memnun olurum
  4. gebelikte cinsiyet belirleme haftası ne zaman

gebelikte cinsiyet belirleme haftası ne zaman

selam melekler ilk hamileğim henüz bebeğimin cinsiyetini öğrenemedim gebelikte bebeğin cinsiyeti hangi hafta belli oluyor önce sağlıklı olsun tabi ama yinede bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum:)
  5. yüzükle cinsiyet belirleme mümkünmü

yüzükle cinsiyet belirleme mümkünmü

selam yüzükle cinsiyet belli oluyormuş hakkaten öylemi aranızda yüzükle cinsiyet belirleme yöntemini deneyen varsa doğru çıkıyormu öğrenmek istiyorum bu yüzükle cinsiyeti anlama işlemi nasıl yapılıyor

Sayfayı Paylaş