gebe
  1. q_melegim

q_melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Cinsiyet belirtileri

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında q_melegim tarafından paylaşıldı.

Ya bu cinsiyet belirtileri yalan geliyor bana mesela kız bebek bekleyenler diyor mide bulantısı yaşar erkek bebek de pek olmaz diyor benim ilk hamileligimde 9ay boyunca mide bulantısı yaşadım oğlum oldu şimdi ikinciye hamileyim şimdide mide bulantısı pek yaşamıyorum ne olacak şimdi

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Cinsiyet belirtilerinin doğru olduğunu kim söyledi ki ? Tııbbi bir gerçekçiliği yok.Sadece usg ile belirlenebilir.

3. Alimee

Alimee Forum Okuru

yok öyle bir şey ALLAH bilir

4. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    Onlar tam bir safsata sadece bende tutan karnimin top gibi olmasi hani derlerya kiz cocuklarinda yayvan erkeklerde sivri diye o tuttu.birde içinden gecen oluyor.anne hissediyor icindeki prensi veya prensesi.ben basindan beri erkek bu dedim erkekmis

Cinsiyet belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisayarın cinsiyeti

bilgisayarın cinsiyeti

Bir grup erkek bilgisayar muhendisi uzun arastirmalar sonucunda bilgisayarlarin disi oldugunu ispatladi. Kanitlarini gecen hafta duzenledikleri bir basin toplantisiyla anlatan erkek muhendisler, kararlarinin nedenlerini acikladilar. İşte bilgisayarlarin dişi olarak kabul edilmesi icin 4 neden: 1. Allah'tan baska kimse onlarin icmantigini anlamaz. 2. Kendi aralarinda iletisim kurmak icin...
  2. Cinsiyet testi!

Cinsiyet testi!

Yarışmaya alırken dikkat edilmemiş, bakın ne olmuş :D Atletizm Şampiyonası'nda 800 metreyi kazanan ve fiziki görüntüsü ile erkek olduğu iddiaları ortaya atılan Güney Afrikalı atlet Semenya'ya bakın hangi test yapıldı? Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen 12. Dünya Atletizm Şampiyonası'nda bayanlar 800 metrede altın madalya kazanan 18 yaşındaki genç atlet Caster Semenya'nın, erkek...
  3. bebek cinsiyeti

bebek cinsiyeti

dogum tarihim: 15.07.1981 son regl tarihim: 10.12.2010 buna göre bebeğimin cinsiyeti nedir?
  4. Gebelik Belirtilerine Göre Cinsiyet Nasıl Anlaşılır?

Gebelik Belirtilerine Göre Cinsiyet Nasıl Anlaşılır?

gebelik belirtilerine göre cinsiyet bebek cinsiyet tahmini gebelik belirtileri Sevgili melekler, bebek bekleyenler için en heyecanlı süreç bebeğin cinsiyetini öğrenene kadar geçen süredir. Anne ve baba sürekli kız mı olacak erkek mi diye düşünüp dururken elbetteki bebeğin sağlığının herşeyden daha önemli olduğunun bilincindedirler. Ancak yine de o merak cinsiyet öğrenilene kadar devam eder....
  5. Bebeğim kızmı olucak yoksa erkek mi?

Bebeğim kızmı olucak yoksa erkek mi?

Gebelik haberini aldınız ve şimdi artık bebeğin cinsiyetini merak ediyorsunuz.Bu heycanlı ve mutlu süreçte bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en az 3 ay yani 13 hafta beklemeniz lazım.Ama siz bebeğin cinsiyetini daha erken öğrenmek istiyorsunuz.Peki bebeğin cinsiyetini erken öğrenmenin başka yolları varmı ,buyrun yazımızın devamını okuyun.. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR BU LİNKTE...

Sayfayı Paylaş