gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Cinsiyet önemlimi?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

cinsiyet tahmini cinsiyet belirleme

Merhaba arkadaşlar;
    Allah bağışlasın dünyalar güzeli bir kızım var
    gebe kaldığımızda ve cinsiyeti öğrendiğimde babamız biraz buruk hissetmişti :lau:
    ama gel gör şimdi kızım aşağı kızım yukarı .iyii kızım olmuş diyor
    sizde varmı bu durumlar sizce önemlimidir?

Cinsiyet önemlimi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu gercekten önemlimi?

Bu gercekten önemlimi?

gercekten önemlimi, bayanlar, beyler, eslerin haklari, evlilik ve aile, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Bu gerçekten önemli mi? İş yerindeki, sokaktaki, evdeki tartışmalara, kavgalara bakıldığında bunların çoğunun esas sebebinin kayda değer şeyler olmadığı görülür....
  2. Hamilelikte yatak istirahati önemlimidir?

Hamilelikte yatak istirahati önemlimidir?

gebelikte yatak istirahi,hamilelikte dinlenme,düşüğü önlemek için yatak istirahi,hamilelikte yatak istirihatinin önemi hakkında bilgiler Yüksek riskli gebelik, maternal (anneye ait) veya fetal (bebeğe ait) sağlığı tehdit eden, ölümcül sonuçlar doğurabilen, fizyolojik, sosyal ve duygusal boyutları da içeren bir durumdur. Diyabet, astım gibi annede önceden varolan hastalıklar veya erken...
  3. Birlikteliğin sıklığı gebe kalmada önemlimi?

Birlikteliğin sıklığı gebe kalmada önemlimi?

hamile kalmak için ne sıklıkta birlikte olmalı,gebe kalmak ,için ne sıklıkta ilişki olmalı,bebek sahibi olmak için birliktelik ne sıklıkta olmalı,hamile kalmak için birliktelik hakkında bilgiler Cinsel birleşmenin sıklığı, mastürbasyon (kendi kendini tatmin), ilişki sırasında farklı pozisyonlar, spermleri etkileyerek kadının gebe kalma olasılığını değiştirir mi ? Eğer çok sıklıkla (her...
  4. Hamilelikte ultrasona girmek önemlimidir?

Hamilelikte ultrasona girmek önemlimidir?

gebelikte ultrason ne için çekilir,hamilelikte ultrasonla hangi ölçümler yapılır,hamilelikte ultrason ile neye bakılır,hamilelikte ultrason çekimi hakkında bilgiler Ultrason bugün hem jinekolojik hastaların hem de gebelerin takip vedeğerlendirmelerinde en önemli yardımcı tanı araçlarından biri haline gelmiştir. Ülkemizde de her Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanının muayenesinde...
  5. Cinsiyet belirtileri

Cinsiyet belirtileri

Ya bu cinsiyet belirtileri yalan geliyor bana mesela kız bebek bekleyenler diyor mide bulantısı yaşar erkek bebek de pek olmaz diyor benim ilk hamileligimde 9ay boyunca mide bulantısı yaşadım oğlum oldu şimdi ikinciye hamileyim şimdide mide bulantısı pek yaşamıyorum ne olacak şimdi

Sayfayı Paylaş