gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cips kutusundan kurabiye saklama kutusu yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cips kutusu, değerlendirme, kurabiye saklama kabı, yapımı, nasıl yapılır buyrun hepbirlikte öğrenelim arkadaşlar
    Hani şu bayıla bayıla yediğiniz Pringles cipslerin kutusunu artık atmayın Melek'lerim:) Çünkü, o kutuları değerlenidreceğiz :) Hem yeni bir kurabiye saklama kutunuz olacak, hemde cips kutusunu değerlendirmiş olacaksınız:)

İster kendiniz kullanın, isterseniz de misafirliğe gittiğiniz eşinize - dostunuza kendi yaptığınız kurabiyeleri, bu kutularda götürün:)

Şimdi nasıl yapılacağına geldi sıra, biz size resim sunuyoruz. Zaten çok basit resme baktığınız da işin sırrını çözeceksiniz Melek'ler:A

Cips kutusundan kurabiye saklama kutusu yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saklama Kutuları

Saklama Kutuları

saklama kutusu saklama kutuları
  2. Çanta kutusu yapımı

Çanta kutusu yapımı

oyuncak sepeti yapımı oyuncak kutusu yapımı kağıttan çanta yapılışı kağıttan çanta video bu kutu oyuncak kutusuydu. pembe kağıtla kaplayıp kenarlarındaki deseni kendim yaptım. yani bir yerlerden bulup boyadım. ve ortasından da bir kurdele geçirdim yine açmak için. o kadar. bu kutu da bot kutusuydu. bunun da altını kahverengi kağıtla kaplayıp üzerini renkli kağıtlarla kapladım. ve kalan...
  3. Evde Cips Yapımı

Evde Cips Yapımı

Evde Cips Yapımı Merhaba kızlar cipsi evde kendim yapmak istiyorum sizce bu mümkün mü ?m Bana Evde Cips Yapımı hakkında bilgi verin :)
  4. Dekoratif saklama kutuları yapıyoruz

Dekoratif saklama kutuları yapıyoruz

Dekoratif saklama kutuları Saklama kutusu yapımı Ben dağınıklığı hiç sevmem. Ortada dekorasyon amaçlı kullandığım objeler dışında hiçbirşey olmayacak. Bu yüzdende çekmecelerim ağzına kadar dolu. MUtfak dolaplarımda öyle. Mutfak önlüklerim, havlum bile çekmecelerde. Tezgahım ise bomboş.:lau: Yani meleklerim hiç yerim kalmadı. O yüzden saklama çözümleri arıyordum ve kutuları gördüm. Şık...
  5. Ayakkabı kutusundan priz saklama

Ayakkabı kutusundan priz saklama

Evlerimizde ortalarda dolaşan ayaklarımıza dolanan kablolar can sıkıcı olmasının yanında görüntü kirliliği oluştururyor.Aynı zamanda çocuklu evler içinde tehlike arz ediyor. Basit çözümlerle bu görüntü kirliliğinden ve çocuklarınız için tehlike arz eden bu durumdan nasıl kurtulabilirsiniz görselimizle uygulamalı olarak size anlatıcaz.Lazım olan malzeme ayakkabı kutusu.Ayakkabı kutularınızı...

Sayfayı Paylaş