gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Circa Keten Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

keten ayakkabı modelleri keten ayakkabı bayan ayakkabı, keten, modelleri, yazlık, bayan , 2011 sezon, circa bayan ayakkabılarını burada bulabilirsiniz

Circa markasının çok güzel ayakkabı modellerini burada sizlere tanıtıyorum. Başka yerde bulamayacağınız kadar çeşitli ve farklı modellere sahip Circa’ları siz melekler kullanıcılarına memnuniyetle sunuyorum.

Günlük kullanım için oldukça ideal olan bu ayakkabıların renkleri ve tasarımları benim açımdan çok iyi diyebilirim. Eğer sizde bahar için ayakkabı almak istiyorsanız Circa ayakkabılara bir göz atmanızı tavsiye ederim.

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    bunalrda güzelmiss :D emegine saglik

ßeLeN bunu beğendi.
Circa Keten Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 'un en güzel keten (bez) ayakkabı modelleri

2010 'un en güzel keten (bez) ayakkabı modelleri

keten ayakkabı modelleri bez ayakkabı bez modelleri adidas markaları Meleklerim bu cicişleri görünce içim gitti resmen :)O kadar şekerler o kadar güzelleri ki bak bak doyamadım vallahi :)Buyrun siz de bakın bakalım nasıl bulacaksınız :)
  2. ayakkabınızı kendiniz yaratın

ayakkabınızı kendiniz yaratın

Sevgili melekler ,bunlar öyle bildiğiniz ayakkabılardan değil.Makası elinize alıyorsunuz ve istediğiniz modeli ayakkabınıza kendiniz verebiliyorsunuz.Yani kendi ayakkabınızın yaratıcısı siz oluyorsunuz.Nasıl olduğunu bana sormayın oda sizin yeteneğinize kalmış:D:D Çeşitli boyutlarda ve 6 renkten(siyah,beyaz,kırmızı,turkuaz,krem ve turuncu) oluşan bu ayakkabılar Melissa + Gaetano Pesce'nin...
  3. Yazlık keten pardesü modelleri

Yazlık keten pardesü modelleri

pardesü modelleri yazlık kısa pardesü modelleri keten 2011 yazlık keten yazlık pardesü modelleri, keten pardesü modelleri, 2011 modelleri burada arkadaşlar. Tesettürlü Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden tesettürlü misafirlerimiz için, yılın yazlık keten pardesü modellerinden, örnekler sunuyoruz bu yazımızda.
  4. 2011 Adidas Bez (Keten) Ayakkabı Modelleri

2011 Adidas Bez (Keten) Ayakkabı Modelleri

adidas bez ayakkabı modelleri bez ayakkabı markaları 2011, adidas, bez ayakkabı, keten ayakkabı, modelleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Spor ayakkabıların içinde yazın kullandığımız bez(keten) ayakkabıların da havası bir başka oluyor melekler :) Genelde Converse'le bütünleşen keten (bez ) ayakkabılar ,bakın 2011 Adidas koleksiyonunda nasıl şekil almış melekler :)
  5. Kendiniz Yapın Kendiniz Giyin Simli Ayakkabı Yapma Zamanı....

Kendiniz Yapın Kendiniz Giyin Simli Ayakkabı Yapma Zamanı....

Simli Ayakkabı Nasıl Yapılır Simli Ayakkabı Tarifi Miu Miu'nun simli ayakkabıları her kadının gözünü kamaştıracak, fiyatı da dudak uçuklatacak cinsten! Ayakkabılarınızla ışıldamak istiyorsanız, illaki satın almanız gerekmiyor; eskimiş veya yıpranmış topuklu ayakkabılarınızdan, ışıl ışıl, Miu Miu'dan esinlenmiş ayakkabılar yaratabilirsiniz! İhtiyacınız olanlar: Topuklu ayakkabı Altın...

Sayfayı Paylaş