çirkin kadın yoktur fakir kadın vardır...

Ce: çirkin kadın yoktur fakir kadın vardır...

railacım evet haklısın ama bazı şeylerede dikkat etmemiz lazım değilmi
bencede çok haklısın artık erkekler ne kadar severlerse sevsinler görüntü güzelliğini ilk planda istiyorlar güzel olmasada bir gerçek bu...çok arkadaşı okuyorum sitede ve dinliyorum eşi tarafından seneler sonra kilo aldın şuran şöyle oldu bakımsızsın diyerek durmadan tenkit eden.....paylaşımın için teşekkürler ..........:yo:

emeğine sağlık cnm biz kadınlar hepimiz bir elmas gibiyiz sadece işlenmemiz gerek...

valla ne kadar doğru çirkin kadın yoktur bakarmısınız değişikliğe müthiş...emeğine sağlık örgüm teşekkürler.

evet güzel örneklenmiş bir durum aslında her kadın güzeldir ama bakım çok önmli

Cevap: çirkin kadın yoktur fakir kadın vardır...

bakarsan bağ bakmazsan dağ olur demiş atalarımız kadının bakımsızı çirkin bakımlı olan en çirkin kadında çekici olabiliytor tşkler canım

vovvv epey değişmişler ama helal olsun
gulumseyis.gif

emeğine sağlık canım bencedde dış görünüşümüze dikkatb etmeliyiz mutlaka açılıp saçılalım demiyorum ama çapulcu gibi gezinmeyelim ev hanımı olduk diye

Yaf kıyafetve makyaj insanı ne kadar da değiştiriyor, ben de güzel giyindiğim, makyaj yaptığım zaman iltifatta alınca kendimi dünyanın en güzel kadını sanıyorum, ama bazen içimden gelmiyor o zamanda sokakta yürürken kendimi kötü hissediyorum.

Geri