gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çirkin kız msnde wepcam açarsa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

msn de şov yapan kızlar wep cam şov msn şovları webcam kız msnleri yapanlar Msn''de Çirkin Kız WebCam Açarsa!!!

Kız : nasıl görünüyorum...?
    erkek : önemli değil , herzaman yanımda poşet bulundururum

Kız : kamera çok bulanık değil mi?
    erkek : no problem , abazaya cine5 bile şifresiz görünür
    Kız : nasıl yaniuuu ?
    erkek : yok bişi sen devam et

Kız : nasıl görünüyorum ?
    erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi sen beni listenden sil !

erkek : waw mükemmelsin !
    Kız : tşk ederim
    erkek : şaka kız şaka , evrimini tamamla sonra görüşelim senle

Kız : evet ne düşünüyorsun benim için ?
    erkek : anne baba akraba mı senin ?

erkek : görmüyom , gözlerimi kapattım!

Kız : bak kimseye cam açmam aslında
    erkek : benim suçum neydi ?

Kız : nasılım ?
    erkek : Sana tel numaramı vermedim değil mi ?
    Kız : hayır vermedin , neden ?
    erkek : iyi !

Kız : iyi görünüyor muyum ?
    erkek : aaa maymun mu besliyon ? bu arada sen nerdesin camerada görünmüyon
    Kız : hayvan !

erkek : tamam kamera açılıyor.
    Kız : aaa kamerayı neden kapattın ? aaa çevirimdışı olmuş !

Kız : evet nasılım ?
    erkek : valla senin görüntüyü kaydedip forumda yayınlamak için camını açtırmıştım ama senin bu görüntüyü yayınlamaya kalksam kesin banlarlar beni!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: çirkin kız msnde wepcam açarsa
    Kız : bak kimseye cam açmam aslında
    erkek : benim suçum neydi ?

güzeldi emeğine sağlık:)

çirkin kız msnde wepcam açarsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kamera açan kız çirkinse!

kamera açan kız çirkinse!

kamerada konuşan kız kamerada konuşan kızlar amını açan kızlar amını acan kız açan resimleri insanın çirkini güzeliyle dalga geçilmez ama geyik buya Farzedin ki msnde bir kızla konuşuyorsunuz.Ve kamera muhabbetine sıra geldi. Kamera açıldı ve bi baktınız kız çirkin mi çirkin Bu olay karşısında olası diyaloglar Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : istersen camsız devam edelim , hatta en iyisi...
  2. Msnde Kız Isteme....

Msnde Kız Isteme....

Talipp: Slm... KızEvy: Slm... Hoş geldiniz. Talipp: MSN adresinizi oğlumdan aldım. KızEvy: Evet . Kızım söyledi. Bekliyorduk zaten Talipp: Sizin evde başka PC var mı? Hanımları da görüşmeye davet etsek KızEvy: Tabii ki. Bizim hanım online zaten. Kız da internet cafe de. Talipp: Ok... Kaynana34 konuşmaya...
  3. msnde karsıdakinin bilgisayarını kapatmak:)

msnde karsıdakinin bilgisayarını kapatmak:)

arkadaşlar karşı tarafın bilgisayarını kapatmak istiyorsanız yapacağınız işlemi sıralıyorum . . 1işlem:msnnizi açın . . . 2işlem:bilgisayarını kapamak istediğiniz kişiye anlık ileti yollayın . . . . . 3işlem:bilgisayarını kapatmak istediğiniz kişiye şunu yazın . . . . . . . . . . . . . . . (arkadaşım rica etsem bilgisayarını kapatırmısınız) işte bukadar basit :laugh: :laugh: :laugh:...
  4. çirkin kız

çirkin kız

Küçük kız, kendini bildiği günden beri annesinden büyük bir şefkat görmüş ve ondan duyduğu sözlerle, Pamuk Prenses'ten daha güzel olduğuna inanmıştı. Ona göre; güzel yüzlü ve badem gözlüydü. Bir tanecik yavrusuydu her zaman. İlkokula başlayınca işler değişti. Arkadaşları onun hiç de güzel olmadığını, çirkin bile sayıldığını söylemekteydi. Küçük kız ilk önceleri onlara inanmadı çünkü herkes...
  5. Çirkinim

Çirkinim

neden çirkinim Öncelikle yönetici arkadaşlardan ve siz site üyelerinden özür dilerim. Neden özür diliyorum derseniz, ben bir bayan değil erkeğim. Siz bayanlara sitemim var, ağlama duvarının karşısına geçmiş kendime ağlıyorum ve size kızıyorum. O değerli vakitlerinizden 5 dakikasını bana ayırmanızı rica ediyorum.Ben görüntüsüyle barışık olmayan, aynalara küs 30' undan yıl alan bir adamım....

Sayfayı Paylaş