gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Çirkin Olmanın Sonuçları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Çirkin birisinin ağzından :D - Dogdugumda doktorlar babama gelip ´elimizden geleni yaptik, ama ne yazik ki dişari cikti´
    demişler

- Dogum kontrolu reklamlari icin hastane duvarlarina benim resmimi asmayi teklif etmişler

- Annemin sabah bulantilari beni dogurduktan sonra başlamiş..
    hatta hatirliyorum da ona ilk sarilmak istedigimde ´lutfen sadece arkadaş kalalim´ demişti
    - Amcam ´olmeden onu son kez kucagima almak istiyorum´ demiş.. bunu elektrikli sandalyede infaz
    edilecegi sirada soylemiş
    - Deniz kenarina inip kumlara uzandigimda bocekler beni hemen kuma gommeye başlardi
    - Bir gun sokakta kaybolmuştum, dolaşirken bir polise rastlamiştim ve ondan yardim istemiştim..
    ´annemi bulabilecek miyiz?´ diye sordugumda bana ´bilemiyorum, saklanabilecegi pek cok yer var´
    demişti
    - Bir keresinde de beni fidye icin kacirmişlardi ve bir parmagimi kesip babama gondermişlerdi, babam
    da ´bu parmaktan cikaramadik, daha fazla kanit gonderin´ diye cevap yazmişti´
    ´Gecenlerde doktoruma gittim, ´her sabah yuzumu yikarken aynaya baktigimda midem bulaniyor,
    acaba neyim var?´ dedim..
    Doktor ´bilmiyorum ama gozlerinizde hicbir sorun yok´ dedi...
    Sonra bir şişe viskiyle bir kutu uyku ilaci yutmami ve dinlenmemi soyledi´.

alıntı

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çirkin Olmanın Sonuçları
    Güzelmiş.Teşekkürler.

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

- Bir gun sokakta kaybolmuştum, dolaşirken bir polise rastlamiştim ve ondan yardim istemiştim..
    ´annemi bulabilecek miyiz?´ diye sordugumda bana ´bilemiyorum, saklanabilecegi pek cok yer var´
    demişti

zuahahha polisde akıllıymıs masallah

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Dogdugumda doktorlar babama gelip ´elimizden geleni yaptik, ama ne yazik ki dişari cikti´
    demişler

:puha::puha:Ya ne diyeyim ya çok komikti.Artık gerçek mi şaka mı anlamadım ama süperdi.Çirkinlikte başa bela ya:haha:

5. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    ayyyyy yazık yaa ne kadar üzüldüm... ölmesi için nerdeyse elleirnden geln her şeyi yapmışlar :cry: komik yazılar bölümünde ama ben üzüldüm:cry: :D:D:D

6. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

kızım sen beni öldürcen ya her şeyden duygulanmaya bi pay çıkarıyosun ...

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Yazik yaa... =(

Ama bir okadarda komik :D:D:D:D:D

8. Deniz_yıldızı

Deniz_yıldızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yazık ya, tüh:D:D

9. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

öldüm yaaaaaa.gülmekten.:huhe::huhe::huhe::huhe::huhe:

Çirkin Olmanın Sonuçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çirkin Kambur

Çirkin Kambur

Çirkin Kambur Moses Mendelssohn hiç yakışıklı bir adam değildi. Çok kısa boyunun olmasının yanı sıra, çok garip bir de kamburu vardı. Moses Mendelssohn, günün birinde Hamburg'da yaşayan bir işadamını ziyarete gitti. İşadamının, Frumtje adında çok güzel bir kızı vardı. Moses,bu güzel kıza umutsuz bir aşkla tutuldu. Fakat güzel kız onun çirkin görüntüsünden ürkmüştü. O nedenle, değil onun...
  2. Çirkin Postacı

Çirkin Postacı

Dünyanın bana zindan olduğu günlerdi. Sanırım birkaç defasında da evden ağlayarak dışarı çıkmıştım... Hayatım kararmıştı da bir ışık bekliyordum sanki ama yoktu. İşte böyle düşündüğüm günlerde daire kapıma sıkıştırılmış bir Mektup buldum. Hayretle baktım üzerinde göndericisi yazmayan zarfa. Sonra odama girip açtım... "Acıları paylaşmak insanların vazifesidir" diyordu. "Senin...
  3. çirkin sansı

çirkin sansı

türkiyenin en çirkin kızı çirkin am derlerdi de inanmazdım ama bu biraz da sisman sansı oluyo galibaa
  4. çirkin kız

çirkin kız

Küçük kız, kendini bildiği günden beri annesinden büyük bir şefkat görmüş ve ondan duyduğu sözlerle, Pamuk Prenses'ten daha güzel olduğuna inanmıştı. Ona göre; güzel yüzlü ve badem gözlüydü. Bir tanecik yavrusuydu her zaman. İlkokula başlayınca işler değişti. Arkadaşları onun hiç de güzel olmadığını, çirkin bile sayıldığını söylemekteydi. Küçük kız ilk önceleri onlara inanmadı çünkü herkes...
  5. Çirkinim

Çirkinim

neden çirkinim Öncelikle yönetici arkadaşlardan ve siz site üyelerinden özür dilerim. Neden özür diliyorum derseniz, ben bir bayan değil erkeğim. Siz bayanlara sitemim var, ağlama duvarının karşısına geçmiş kendime ağlıyorum ve size kızıyorum. O değerli vakitlerinizden 5 dakikasını bana ayırmanızı rica ediyorum.Ben görüntüsüyle barışık olmayan, aynalara küs 30' undan yıl alan bir adamım....

Sayfayı Paylaş