gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

çirkin sansı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

türkiyenin en çirkin kızı çirkin am derlerdi de inanmazdım ama bu biraz da sisman sansı oluyo galibaa

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çirkin sansı
    maşallah baya biii şanslıı bu :)

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

aşk engel tanımaz kilo hiçç:D:D:Demeğine sağlıkk

4. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

anaaaaaaaa kıs one töbe töbee kaç tane kadın çıkar ordann:hhh:

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    hakaten yani yuh diyorum :)

6. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

neyse o da bir insan sonuçta paylasım için sadece sakın yanlış anlasılmasın he

çirkin sansı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çirkin Kambur

Çirkin Kambur

Çirkin Kambur Moses Mendelssohn hiç yakışıklı bir adam değildi. Çok kısa boyunun olmasının yanı sıra, çok garip bir de kamburu vardı. Moses Mendelssohn, günün birinde Hamburg'da yaşayan bir işadamını ziyarete gitti. İşadamının, Frumtje adında çok güzel bir kızı vardı. Moses,bu güzel kıza umutsuz bir aşkla tutuldu. Fakat güzel kız onun çirkin görüntüsünden ürkmüştü. O nedenle, değil onun...
  2. Çirkinim

Çirkinim

neden çirkinim Öncelikle yönetici arkadaşlardan ve siz site üyelerinden özür dilerim. Neden özür diliyorum derseniz, ben bir bayan değil erkeğim. Siz bayanlara sitemim var, ağlama duvarının karşısına geçmiş kendime ağlıyorum ve size kızıyorum. O değerli vakitlerinizden 5 dakikasını bana ayırmanızı rica ediyorum.Ben görüntüsüyle barışık olmayan, aynalara küs 30' undan yıl alan bir adamım....
  3. ^^^çirkin postacı^^

^^^çirkin postacı^^

Güzel değilmi ??:sigarayok: Dünyanın bana zindan olduğu günlerdi. Sanırım birkaç defasında da evden ağlayarak dışarı çıkmıştım... Hayatım kararmıştı da bir ışık bekliyordum sanki ama yoktu. İşte böyle düşündüğüm günlerde daire kapıma sıkıştırılmış bir Mektup buldum. Hayretle baktım üzerinde göndericisi yazmayan zarfa. Sonra odama girip açtım... "Acıları paylaşmak insanların...
  4. çirkinim yaa :(

çirkinim yaa :(

merhaba ben 8 e gidiorum ve bence cok cirkinim kimse beni begenmio tabi o kadarda deil cnm .d da yani ben biraz kendimi begenmıorum gözlerimin altında morluklar var onları nasıl gidereblırım ???
  5. Aşılamada başarı sansı nasıl arttırılır ?

Aşılamada başarı sansı nasıl arttırılır ?

Merhabalar ben 5 yıllık evliyim ve 2 yıldır da bebek istiyoruz kızlar sevgili melekler. Sebepsiz infertilite teşhisi koydular bana yapılan tüm testlerimde normal çıktı. Hatta yumurtalarımın çallama olayı bile normal ve adetim de gayet düzenli. Spermlerde hareket yada sayısal anlamda sorunumuzda yok. Rahim filmi çektirdim ve tüplerimde açık çıktı. Bir çok şey normal ama ne bilim 3 ay takibim...

Sayfayı Paylaş