gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çirkinim yaa :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 8 e gidiorum ve bence cok cirkinim kimse beni begenmio tabi o kadarda deil cnm .d da yani ben biraz kendimi begenmıorum gözlerimin altında morluklar var onları nasıl gidereblırım ???

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Her ne kadar biraz klişe olacak olsada, gerçekten de çirkin kadın yoktur, aslında çirkin insan yoktur. Sadece güzelliğini göremeyen ve gösteremeyen vardır. Göz altında ki morluklar bir çok insanın sorunları arasında gelmektedir ve bu o insanların çirkin olduğu anlamına da gelmez. Sadece o morlukları yok etmek - sakalamak lazım :) Bu arada sitemizde ki Güzellik ve Bakım Önerileri bu bölümümüzde göz altı morluklarınız için çözümler arayabilirsiniz.
    Dip not: Çok genç yaştasınız, hatta ergenlik döneminde, bu yaşta bu hisler gayet normal ve değişimler ise başlar :)

Sevgilerimle...

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım herkezin iç görünüşü önemli :)

çirkinim yaa :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çirkin Kambur

Çirkin Kambur

Çirkin Kambur Moses Mendelssohn hiç yakışıklı bir adam değildi. Çok kısa boyunun olmasının yanı sıra, çok garip bir de kamburu vardı. Moses Mendelssohn, günün birinde Hamburg'da yaşayan bir işadamını ziyarete gitti. İşadamının, Frumtje adında çok güzel bir kızı vardı. Moses,bu güzel kıza umutsuz bir aşkla tutuldu. Fakat güzel kız onun çirkin görüntüsünden ürkmüştü. O nedenle, değil onun...
  2. Çirkin Postacı

Çirkin Postacı

Dünyanın bana zindan olduğu günlerdi. Sanırım birkaç defasında da evden ağlayarak dışarı çıkmıştım... Hayatım kararmıştı da bir ışık bekliyordum sanki ama yoktu. İşte böyle düşündüğüm günlerde daire kapıma sıkıştırılmış bir Mektup buldum. Hayretle baktım üzerinde göndericisi yazmayan zarfa. Sonra odama girip açtım... "Acıları paylaşmak insanların vazifesidir" diyordu. "Senin...
  3. çirkin sansı

çirkin sansı

türkiyenin en çirkin kızı çirkin am derlerdi de inanmazdım ama bu biraz da sisman sansı oluyo galibaa
  4. çirkin kız

çirkin kız

Küçük kız, kendini bildiği günden beri annesinden büyük bir şefkat görmüş ve ondan duyduğu sözlerle, Pamuk Prenses'ten daha güzel olduğuna inanmıştı. Ona göre; güzel yüzlü ve badem gözlüydü. Bir tanecik yavrusuydu her zaman. İlkokula başlayınca işler değişti. Arkadaşları onun hiç de güzel olmadığını, çirkin bile sayıldığını söylemekteydi. Küçük kız ilk önceleri onlara inanmadı çünkü herkes...
  5. Çirkinim

Çirkinim

neden çirkinim Öncelikle yönetici arkadaşlardan ve siz site üyelerinden özür dilerim. Neden özür diliyorum derseniz, ben bir bayan değil erkeğim. Siz bayanlara sitemim var, ağlama duvarının karşısına geçmiş kendime ağlıyorum ve size kızıyorum. O değerli vakitlerinizden 5 dakikasını bana ayırmanızı rica ediyorum.Ben görüntüsüyle barışık olmayan, aynalara küs 30' undan yıl alan bir adamım....

Sayfayı Paylaş