gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Çiş damlaları

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada görülen sidik damlalari borçlu kimsenin aldigi malinin takside baglanmasina delalet eder.

Çiş damlaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çiş etmek

Çiş etmek

Rüyada yataginiza çis ettiginizi görmek, rahatliga, ferahliga ve sevinçli günlerin yakin olduguna delalet eder. Bir baska kimsenin çis ettigini görmek, sizin islerinizin yolunda gitmesi için yakinlarinizin veya ailenizin yardimci olduklarina isarettir.
  2. Çiş

Çiş

Rüyada çis ettigini görmesi, helal olmayan bir seye malini sarfetmesi, yahut haram olan bir kadinla zina etmesi ile tabir edilir. Sidiginin çokça akmasini görmek, rizkinin çok olmasina ve içte olan bir seyin kaybolmasina delalet eder. Bir kimsenin rüyasinda sidigini tutmasi ve bunu müskül duruma dar vardirmasi, bazan islerinde acele etmesine ve tuttugu isin yanlisgina delalet eder. Zira, çis...
  3. damlalar

damlalar

Yağmur damlası görmek bereketinizin sürekli bol olacağı ve sizinde kanaatkar olduğunuzu belirtir. Rüyada damlayan sıvı temiz ve berraksa, sevinçli güzel haberdir. Kirli ve bulanık ise tatsız dedikodu ve tatsız haberdir.
  4. YaĞmur DamLam

YaĞmur DamLam

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  5. oğlum furkan çişini içti...

oğlum furkan çişini içti...

yatakdostum çiş oyunları benim oğlum gibi var mı 1 tane daha merak ediyoum felaket hareketli yaramaz ve bir o kadarda akıllı benim oğlum ya . hergün vukaat düşünün çişini bile içti oğluşum.anlayatım nasıl olduğunu istanb. arkadaşlara gittik 1 gece yatacaz ve dönecez.devamlı yolculuğa çıktığımızdan hep küçük pet şişe bulunduruyorum artık çiş için.çantada hep vardır mutlaka , neyse orda kaldık...

Sayfayı Paylaş