gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Çiş etmek

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada yataginiza çis ettiginizi görmek, rahatliga, ferahliga ve sevinçli günlerin yakin olduguna delalet eder. Bir baska kimsenin çis ettigini görmek, sizin islerinizin yolunda gitmesi için yakinlarinizin veya ailenizin yardimci olduklarina isarettir.

Çiş etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. havada çiş yapmak :))))

havada çiş yapmak :))))

ciş yapan kadınlar rüyada çiş yapmak çiş yapmak resimleri çeşitleri
  2. Çiş damlaları

Çiş damlaları

Rüyada görülen sidik damlalari borçlu kimsenin aldigi malinin takside baglanmasina delalet eder.
  3. Çiş

Çiş

Rüyada çis ettigini görmesi, helal olmayan bir seye malini sarfetmesi, yahut haram olan bir kadinla zina etmesi ile tabir edilir. Sidiginin çokça akmasini görmek, rizkinin çok olmasina ve içte olan bir seyin kaybolmasina delalet eder. Bir kimsenin rüyasinda sidigini tutmasi ve bunu müskül duruma dar vardirmasi, bazan islerinde acele etmesine ve tuttugu isin yanlisgina delalet eder. Zira, çis...
  4. oğlum furkan çişini içti...

oğlum furkan çişini içti...

yatakdostum çiş oyunları benim oğlum gibi var mı 1 tane daha merak ediyoum felaket hareketli yaramaz ve bir o kadarda akıllı benim oğlum ya . hergün vukaat düşünün çişini bile içti oğluşum.anlayatım nasıl olduğunu istanb. arkadaşlara gittik 1 gece yatacaz ve dönecez.devamlı yolculuğa çıktığımızdan hep küçük pet şişe bulunduruyorum artık çiş için.çantada hep vardır mutlaka , neyse orda kaldık...
  5. valla altıma çiş yaptım :)

valla altıma çiş yaptım :)

harbıden yaptım kızlar gulmeyın sakın anlatım durun ıste unıversıte bıttı mutluyuz bıletlerı aldık otogara gıdıcez neysem tuvaletımde geldı tmm mı dedım otogara gıdınce yaparım neyse ben ıste zuhal dıye topragım ve ardahanlı candan dıye erkek arkadasımız ama bu candan cok komık bırı yanı aslında haraketlerı oylee neysem bındık dolmusa benım tuvaletım varya zor tutuyorum ıstee neyse bındık...

Sayfayı Paylaş