gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çıta ve ceylan

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

çıta ve ceylan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceylan

Ceylan

Güzel kadına, cariyeye, çocuğa ve güzel bir kadından mala delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Geyik.)Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir. Evlilik,muyluluk,güzellik zarafet ve aşka işarettir.Ceylan vurmak:bir kadının avucuna düşmek,ormanda ceylan görmek:sonu hüsran olan karşılıksız aşka yorumlanır.Ceylan sürüsü görmek: yeni bir işe atılacağınıza işarettir. Rüyayı gören kimse...
  2. Çıtır Börek

Çıtır Börek

böreğin çıtır çıtır olması için börek yufka böreği böreğin olması için börek 4 kişilik Malzemeler 2 adet yumurta sarısı 1 çay bardağı yoğurt 40 gramlık yaş maya 1 çay bardağı ılık su 1 çay bardağı sıvıyağ 1 paket margarin veya tereyağı Alabildiğince un, tuz Üzerine: Çörekotu veya susam İç Malzemesi: 100 gram beyaz peynir 1/2 maydanoz...
  3. çıtır yüzükler

çıtır yüzükler

BU YÜZÜKLER HAYALİNİZDEKİ PIRLANTALARDAN ALTINLARDAN BİRAZ FARKLI BİR KERE SERVET ÖDEMENİZE GEREK YOK İKİNCİSİDE ÖYLE DEGERLİ DEGİLLER AMA ÖNEMLİ OLAN GÖRÜNTÜYSE ÇOK CİCİLER.......
  4. çıtır çubuklar

çıtır çubuklar

Meleklerim;ben bu yapımı kolay kızartma hamurlarıda çok beğendim.Az yenildiği takdirde endişe edilecek birşey olacağınıda zannetmiyorum .Buyurun meleklerim; ÇITIR ÇUBUKLAR işte malzemeler: 250 gr su 5 kaşık erimiş margarin 1 çay kaşığı kadar tuz 1 bardak+4 kaşık un 4 yumurta yapılışı: su ve margarin bir tencerede kaynatılır.sonra unun hepsi bir kesede suya atılır sürekli karıştırılarak...
  5. Çıtır Çıtır Ramazan Pidesi

Çıtır Çıtır Ramazan Pidesi

ramazan pidesi ramazan pidesi, tarifi, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Fırınların önünde uzayıp giden kuyruklarda beklemek istemeyn meleklerimiz bu ramazan kendi pidenizi kendiniz yapmaya ne dersiniz? işte size çıtır çıtır ramazan pidesi tarifi :D:D KAÇ KİŞİLİK: 2 HAZIRLAMA SÜRESİ: 40 dk PİŞME SÜRESİ: 20 dk Malzemeler: 1 kg un 50 gr maya 1 kahve...

Sayfayı Paylaş