çıtçıt mı kaynak mı ?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PORSELEN BEBEK tarafından paylaşıldı.

1. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye

kaynak mı çıtçıt mı çıtçıt kaynak çıt çıt kaynakmı Melişlerim ne yazıkki kuaför kurbanı oldum 7 ay önce..kadına kırık aldırıcam makasla yarım santim kes dedim belimdeki saçı kulağıma çıkarttı.size yemin eerim resmen garez etti...hala içimdeki öfke geçmedi hala sinirliyim...tabiki biraz uzadı uzadı ama ben aşırı uzun seviyorum..tabi hemende upuzun olmaz...
    karar verdim çıtçıt yada kaynak istiyorum.ama kararsızım kızlar yaa.daha önce çıtçıt kullanmıştım insan saçıydı ve süper kaliteliydi...kaynak saç hakkında pek bilgim yok.şöyle 1 sene filan kullanmak istiyorum.herhalde en iyisi yine çıtçıt olur diye düşünüyorum ama kararsızım yaa.sizce ne yapayım ............

ÇITÇIT MI KAYNAK MI ?

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ablam kaynak yaptırmıştı ama biemiyorum çıtçıt çıkıyo ama yani ben çıtçıt yaptırrırdım

3. laetitia

laetitia Yeni Üye

çıt çıt kullan tatlım ve doğal yöntemlerle uzamasını bekle bence.Ama kaynak yaptırırsanda hergün takmak zorunda kalmazsın tabi sen bilirsin.Aynı şey benimde başıma geldi moralim bozuldu falan ama zamanla uzuo nasılsa birazda böyle dene napalım

4. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye

Aynen canım .sanırım yine çıtçıt alırım ben. bi müddet kullanıcam zaten 1 sene filan. kısa saçı heç sevmiyom yaaaa:cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile:

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bencede Çıt Çıt daha kullanışlı

çıtçıt mı kaynak mı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Para mı kopya mı?

geçen yıl fizik dersinden kalmam nedeniyle sene sonu kurtarma sınavına giricem sınava girerken para vermemiz gerekio...bende bozuk yok kağıt para almşm yanıma,bir elimdede kopay kağıdım.. sanırım elleri karıştırmış olmalıyım hoca para ister gbi elini uzattığında kopya kağıdını vermiştim:D napıcaımı bilemedim:D adam bi kahkaha attı önce parayı aldı sonra kağıdı inceledi:D ama kağıdı bana geri...
  2. Aşk mı Para mı

Sizin için hangisi daha önemli Bence kesinlikle AŞKK...:)
  3. Micro saç kaynak yaptıran var mı?

mikro saç kaynak mikro kaynak saç kaynağı fiyatları Ben uzun süredir boncuk kaynak yaptırıyordum saçlarıma. bir arkadaşım yaptırıyormuş micro saç kaynak yöntemiyle ve 3 gün önce bende yaptırdım saçlarıma. açıkcası ben bu kadar rahat ve kullanışlı olacağını beklemiyordum ama cidden çok memnun oldum sonucuna :) ne batma yapıyor nede görünme problemi var. boncuk kaynak kullanırken çok zarar...
  4. keman mı? gitar mı?

evet meleklerrimmm sizce keman mı ? yoksa gitar mı ?
  5. Kaynak Yapılan Saçlar Boyatılır mı?

kaynak saç kaynak saçlar kaynak saç bakımı kaynak saça bakım klaynak saça boya ile ilgili bilgiler burada melekler. Kadının havasını değiştiren en önemli unsurların başında şüphesiz saçlar gelir melekler :) Bu yüzden saç bakımı kesinlikle ihmal edilmemelidir. Ne kadar şık bir kıyafet te giysek alımlı ve bakımlı olmanın yolu saçlardan geçer. Eğer saçlarınız uzun değilse ve saçları hızlı uzatmak...

Sayfayı Paylaş