çıtçıt mı kaynak mı ?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PORSELEN BEBEK tarafından paylaşıldı.

1. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye

kaynak mı çıtçıt mı çıtçıt kaynak çıt çıt kaynakmı Melişlerim ne yazıkki kuaför kurbanı oldum 7 ay önce..kadına kırık aldırıcam makasla yarım santim kes dedim belimdeki saçı kulağıma çıkarttı.size yemin eerim resmen garez etti...hala içimdeki öfke geçmedi hala sinirliyim...tabiki biraz uzadı uzadı ama ben aşırı uzun seviyorum..tabi hemende upuzun olmaz...
    karar verdim çıtçıt yada kaynak istiyorum.ama kararsızım kızlar yaa.daha önce çıtçıt kullanmıştım insan saçıydı ve süper kaliteliydi...kaynak saç hakkında pek bilgim yok.şöyle 1 sene filan kullanmak istiyorum.herhalde en iyisi yine çıtçıt olur diye düşünüyorum ama kararsızım yaa.sizce ne yapayım ............

ÇITÇIT MI KAYNAK MI ?

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ablam kaynak yaptırmıştı ama biemiyorum çıtçıt çıkıyo ama yani ben çıtçıt yaptırrırdım

3. laetitia

laetitia Yeni Üye

çıt çıt kullan tatlım ve doğal yöntemlerle uzamasını bekle bence.Ama kaynak yaptırırsanda hergün takmak zorunda kalmazsın tabi sen bilirsin.Aynı şey benimde başıma geldi moralim bozuldu falan ama zamanla uzuo nasılsa birazda böyle dene napalım

4. PORSELEN BEBEK

PORSELEN BEBEK Yeni Üye

Aynen canım .sanırım yine çıtçıt alırım ben. bi müddet kullanıcam zaten 1 sene filan. kısa saçı heç sevmiyom yaaaa:cry_smile::cry_smile::cry_smile::cry_smile:

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bencede Çıt Çıt daha kullanışlı

çıtçıt mı kaynak mı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kaynak

http://www.youtube.com/watch?v=OYXtVG7Aqpo
  2. Sadeddin Kaynak

Sâdeddin Kaynak 1895 yılında İstanbul'da doğdu.Babası Fatih Câmii hocalarından Ali Alaeddin Efendi,annesi Havva Hanım'dır.İlk zamanlarında Hâfız Sâdeddin Bey olarak tanınmıştır. Bulunduğu semtte ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra ilâhiyat fakültesinden mezun oldu. Balkan Savaşı'nın çıktığı yıllarda (1912),"İlâhiyat Zabiti" olarak askerlik görevini yapmak üzere Diyarbakır'a...
  3. Sâdeddin Kaynak

Sâdeddin Kaynak 1895 yılında İstanbul'da doğdu.Babası Fatih Câmii hocalarından Ali Alaeddin Efendi,annesi Havva Hanım'dır.İlk zamanlarında Hâfız Sâdeddin Bey olarak tanınmıştır. Bulunduğu semtte ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra ilâhiyat fakültesinden mezun oldu. Balkan Savaşı'nın çıktığı yıllarda (1912),"İlâhiyat Zabiti" olarak askerlik görevini yapmak üzere Diyarbakır'a...
  4. Kaynak kirpik çok moda

kaynak kirpik kirpik kaynak kaynağı fiyatları nasıl yapılır Saça kaynak yaptırmak artık out kirpiğe kaynak yaptırmak in ! Hollywood yıldızları kirpiklerine taktı! Uma Thurman ve Gwen Stefani'nin de müdavimi olduğu takma kirpik uzmanı Soul Lee; "İki saatte 400 dolara uzun ve kıvrık kirpikler yapıyorum" dedi.. Saça kaynak yaptırmak artık out! Şimdi moda kirpiklere kaynak...
  5. 2009 saç kaynağı,postiş,çıtçıt-saç modelleri-sac stilleri-saç şekilleri:

postiş saç modelleri postiş modelleri çıtçıtlı saç postişli bakımı Bir ara bende postiş kullanmıştım:) Ama tabikide arada değişiklik olsun diye :) saçlarımın rengini açtırim derken kuaför geçinen mahluklara kurban gittiğim için saçlarımı kısacık kestirmiştim.Can sıkıntısından bunalım yaşarken imdadıma postiş yetişti:):)Benim postişim uzun at kuyruğu modeli ateş kızılıydı,başta takınca...
  6. 2009 kaynak saç modelleri,çeşitleri ve kaynak saçda saça hacim katmak

kaynak saç modelleri lüleli saç modelleri kaynak sac kaynaklı 2009 yılı kaynak saç çeşitşeri ve modelleri ve birde artısı var kaynak saç uygularken asıl saça hacim katmak.Yani diyelim ki siz kaynak yaptırdınız ve kaynaklarınızı süresi dolana kadar asıl saçlarınızıda besliyor hacim katıyorsunuz. Bir çok kadın merak eder acaba kaynak yaptırırsam asıl saçım zayıflarmı diye işte size işin...
  7. Micro saç kaynak yaptıran var mı?

mikro saç kaynak mikro kaynak saç kaynağı fiyatları Ben uzun süredir boncuk kaynak yaptırıyordum saçlarıma. bir arkadaşım yaptırıyormuş micro saç kaynak yöntemiyle ve 3 gün önce bende yaptırdım saçlarıma. açıkcası ben bu kadar rahat ve kullanışlı olacağını beklemiyordum ama cidden çok memnun oldum sonucuna :) ne batma yapıyor nede görünme problemi var. boncuk kaynak kullanırken çok zarar...
  8. Kaynak saç modelleri

kaynak saç modelleri kaynak saç modelleri, çeşitleri, at kuyruğu, çıtçıtlı, örgü ve dahası burada arkadaşlar. Kaynak saç yaptırmayı düşünenler için, saç kaynak modelleri çeşitlerini burada sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
  9. kaynak nedir ne demektir

arkadaşlarım kaynak ne demek ne anlama geliyor ?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kaynak mı çıtçıt mı